Skocz do zawartości

Historia edycji

dla syna

dla syna

19 minut temu, dadario napisał:

Sprawdź, czy firmware jest ten sam... A później w ICV6 dodajesz je do grupy, ustawiasz czy są fresh czy marine i bangla jak ma banglać...

Sprawdzałem, firmware jest identyczny. Usunąłem wszystkie urządzenia, dodałem na nowo, skonfigurowałem typ na marine w obu lampach, utworzyłem grupę i dodałem obie lampy do grupy. Potem w grupie ustawiłem schemat świecenia i tylko lampa o nr 2 dodania do grupy właściwie działała. Lampa nr 1 szła swoim innym torem. Jak lampę nr 2 dodałem jako pierwszą to lampa nr 1 działała właściwie. 

5 minut temu, Jacek56 napisał:

Co to za powroty? Locline jest dobry obrabiarki a nie akwarium morskiego. 

Locline u mnie nie ma powrotu, no chyba że pompę wyłączę to trochę wody pójdzie wstecz ;) chyba nie zrozumiałem pytania :)

dla syna

dla syna

12 minut temu, dadario napisał:

Sprawdź, czy firmware jest ten sam... A później w ICV6 dodajesz je do grupy, ustawiasz czy są fresh czy marine i bangla jak ma banglać...

Sprawdzałem, firmware ten identyczny. Usunąłem wszystkie urządzenia, dodałem na nowo, skonfigurowałem typ na marine w obu lampach, utworzyłem grupę i dodałem obie lampy do grupy. Potem w grupie ustawiłem schemat świecenia i tylko lampa o nr 2 dodania do grupy właściwie działała. Lampa nr 1 szła swoim innym torem. Jak lampę nr 2 dodałem jako pierwszą to lampa nr 1 działała właściwie. 

3 minuty temu, Jacek56 napisał:

Co to za powroty? Locline jest dobry obrabiarki a nie akwarium morskiego. 

Locline u mnie nie ma powrotu, no chyba że pompę wyłączę to trochę wody pójdzie wstecz ;) chyba nie zrozumiałem pytania :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.