Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

@goclik mylisz się bardzo w kwestii, że moderatorzy kierują się zasadą "kogo lubie" temu klepnę.

Jak eks zielona przez prawie dwa lata mam prawo się wypowiedzieć i zapewnić, że tak nie było.  Kilkukrotnie zdarzało mi się odrzucać ogłoszenia osobom, które nie tylko lubię, ale wobec których czułam tez ogromną wdzięczność za pomoc i nie masz pojęcia, ile mnie to kosztowało. Na szczescie osoby te rozumialy,  nie czuly zalu do mnie osobiscie, jednak czuly sie mimo tego potraktowane niesprawiedliwie, bo regulamin nie precyzuje kto ile czego może sprzedac. Za to osoby, ktore nas nie lubily wypalały wrecz dziury w skrzynce pw swoim jadem.

Musielibysmy chyba pracowac z tabelkami, dla jakiej wielkosci zbiornika sprzedawcy ile szczepek przysluguje w jakim czasie i ile litrów fito. Tak, jak pisał w jakimś temacie @Tester poszczególne przypadki, które budziły wątpliwość dyskutowalismy w gronie wszystkich kolorowych na forum moderatorskim, więc żadnego "widzimisia" czy "lubisia" moda nie było.   

Zdarzało mi sie tez odrzucić ogłoszenia czegoś, co sama miałam ochotę kupić, więc sama pozbawiam się jakiejkolwiek szansy, by to coś zdobyc. Juz i tak mielismy trudniej, bo po akceptacji ogloszenia odczekiwalismy sporo czasu, nim zglosilismy chec zakupu, aby nie naduzywac tego, ze jako pierwsi widzimy dane ogloszenie. W przypadku atrakcyjnych ofert obchodziliśmy się najczesciej smakiem, bo ktoś z "białych" już złożył ofertę zakupu. 

Myślę, że u Chwialka, Romana.P i pozostalych zdarzały się podobne sytuacje. 

Prosze, nie oceniajcie pochopnie moderatorow. Oni inwestują za darmo sporą ilość prywatnego czasu i nie wybiera się do takiej funkcji cwaniaczkow, który lubią się napawać "wladzą" i strzelać batem w tych, których nie lubią. 

Nik@

Nik@

@goclik mylisz się bardzo w kwestii, że moderatorzy kierują się zasadą "kogo lubie" temu klepnę.

Jak eks zielona przez prawie dwa lata mam prawo się wypowiedzieć i zapewnić, że tak nie było.  Kilkukrotnie zdarzało mi się odrzucać ogłoszenia osobom, które nie tylko lubię, ale wobec których czułam tez ogromną wdzięczność za pomoc i nie masz pojęcia, ile mnie to kosztowało. Na szczescie osoby te rozumialy,  nie czuly zalu do mnie osobiscie, jednak czuly sie mimo tego potraktowane niesprawiedliwie, bo regulamin nie precyzuje kto ile czego może sprzedac. Za to osoby, ktore nas nie lubily wypalsly wtecz dziery w skrzynce pw swoim jadem.

Musielibysmy chyba pracowac z tabelkami, dla jakiej wielkosci zbiornika sprzedawcy ile szczepek przysluguje w jakim czasie i ile litrów fito. Tak, jak pisał w jakimś temacie @Tester poszczególne przypadki, które budziły wątpliwość dyskutowalismy w gronie wszystkich kolorowych na forum moderatorskim, więc żadnego "widzimisia" czy "lubisia" moda nie było.   

Zdarzało mi sie tez odrzucić ogłoszenia czegoś, co sama miałam ochotę kupić, więc sama pozbawiam się jakiejkolwiek szansy, by to coś zdobyc. Juz i tak mielismy trudniej, bo po akceptacji ogloszenia odczekiwalismy sporo czasu, nim zglosilismy chec zakupu, aby nie naduzywac tego, ze jako pierwsi widzimy dane ogloszenie. W przypadku atrakcyjnych ofert obchodziliśmy się najczesciej smakiem, bo ktoś z "białych" już złożył ofertę zakupu. 

Myślę, że u Chwialka, Romana.P i pozostalych zdarzały się podobne sytuacje. 

Prosze, nie oceniajcie pochopnie moderatorow. Oni inwestują za darmo sporą ilość prywatnego czasu i nie wybiera się do takiej funkcji cwaniaczkow, który lubią się napawać "wladzą" i strzelać batem w tych, których nie lubią. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.