Skocz do zawartości

Historia edycji

michalzgierz1989

michalzgierz1989

Dzisiaj mija równo miesiąc jak zalałem to akwarium od nowa, krok następny to skała jak to mówią co dwie głowy to nie jedna i taką dekoracje pokleiliśmy dzisiaj wczoraj przerzuciłem już trzy Kraby żeby coś się powoli działo z cyklem azotowym bo zbiornik funkcjonuje w 100 % na wygotowanej suchej skale. Co do zbiornika to jak na razie sprawuje się idealnie wolę sobie zdjąć drzwiczki niż mają mi się co chwilę zamykać, na pewno zbiornik jest wygodny bo można go dzięki temu rozebrać i nawet samochodem osobowym próbować przewieźć 

received_1942837992688436.jpeg

received_1805323059579329.jpeg

michalzgierz1989

michalzgierz1989

Dzisiaj mija równo miesiąc jak zalałem to akwarium od nowa, krok następny to skała jak to mówią co dwie głowy to nie jedna i taką dekoracje pokleiliśmy dzisiaj. Co do zbiornika to jak na razie sprawuje się idealnie wolę sobie zdjąć drzwiczki niż mają mi się co chwilę zamykać, na pewno zbiornik jest wygodny bo można go dzięki temu rozebrać i nawet samochodem osobowym próbować przewieźć 

received_1942837992688436.jpeg

michalzgierz1989

michalzgierz1989

Dzisiaj mija równo miesiąc jak zalalem to akwarium od nowa, krok następny to skała jak to mówią co dwie głowy to nie jedna i taką dekoracje pokleiliśmy dzisiaj. Co do zbiornika to jak na razie sprawuje się idealnie wolę sobie zdjąć drzwiczki niż mają mi się co chwilę zamykać, na pewno zbiornik jest wygodny bo można go dzięki temu rozebrać i nawet samochodem osobowym próbować przewieźć 

received_1942837992688436.jpeg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.