Skocz do zawartości

Historia edycji

new-age

new-age

Cześć 

Powoli ruszam do przodu. Jak to przy remoncie mieszkania, nigdy nie było czasu na poskładanie wszystkiego do kupy.  Doszedł skimer aquamaxx ws-1, posklejalem hydraulikę, trochę „pająk” wyszedł,  ale najważniejsze,  ze działa i jest cicho. Pewne jak zauważycie,  mam gruba warstwę piachu, jest to eksperyment,  jak dowiedzialem się w lokalnym sklepie, gdzie maja piękne akwarium z jeszcze grubsza warstwa piachu, nigdy nie mieli najmniejszych problemów z glonami na tak grubej warstwie, ponieważ bakterie beztlenowe  w niższej warstwie piachu itd. Nasłuchałem się trochę i postanowiłem przyeksperymentowac,  zobaczymy jak to będzie.

Sol jakiej użyłem to Tropic Marin Bio Actif, dwa litry matrixa jako media filtracyjne , co do reszty rzeczy, to czekam na paczkę z lampa AI hydra 26. Akwarium zalałem trzy dni temu. Bakterie na start special blend i stability. Teraz czekamy. 

 

96df5538c035b7ddmed.jpg

5bad75944ab91736med.jpg

new-age

new-age

Cześć 

Powoli ruszam do przodu. Jak to przy remoncie mieszkania, nigdy nie było czasu na poskładanie wszystkiego do kupy.  Doszedł skimer aquamaxx ws-1, podkleiłem hydraulikę, trochę „pająk” wyszedł,  ale najważniejsze,  ze działa i jest cicho. Pewne jak zauważycie,  mam gruba warstwę piachu, jest to eksperyment,  jak dowidziałem się w lokalnym sklepie, gdzie maja piękne akwarium z jeszcze grubsza warstwa piachu, nigdy nie mieli najmniejszych problemów z glonami na tak grubej warstwie, ponieważ bakterie beztlenowe  w niższej warstwie piachu itd. Nasłuchałem się trochę i postanowiłem przyekspeeymentowac,  zobaczymy jak to będzie.

Sol jakiej użyłem to Tropic Marin Bio Actif, dwa litry matrixa jako media filtracyjne , co do reszty rzeczy, to czekam na paczkę z lampa AI hydra 26. Akwarium zalałem trzy dni temu. Bakterie na start special blend i stability. Teraz czekamy. 

 

96df5538c035b7ddmed.jpg

5bad75944ab91736med.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.