Skocz do zawartości
dudekosca

Gięta kostka

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje giętej kostki (akryl?). Coś w stylu Blau aquaristic Cubic Experience 4545
Możecie poradzić gdzie znajdę coś podobnego lub właśnie to. Zależy mi na czystej kostce bez panelu.
http://www.blau-aquaristic.com/cubic.html
W PL nie znalazłem, we Włoszech niebardzo da sie zapłacić inna kartą niż italiano i wysłać do PL (a szkoda bo zaledwie 107 euro).

Napewno macie większe rozeznanie niż ja. Z góry dziękuję za pomoc.
 

7784546

C. Experience 4545

 45x45x45 cm

91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w erybce , na pewno mają akwaria tego producenta , nawet sam oglądałem u nich  kostkę Blau All In One 91 dla synka,

tylko jakoś widzę problem z czyszczeniem tych narożników .


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 godzin temu, dudekosca napisał:

 

Napewno macie większe rozeznanie niż ja. Z góry dziękuję za pomoc.
 

7784546

C. Experience 4545

 45x45x45 c

91

 

60l wystarczy ? to są  np. DENNERLE NanoCube (wpisz w googlach)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kris81 napisał:

Zapytaj w erybce , na pewno mają akwaria tego producenta , nawet sam oglądałem u nich  kostkę Blau All In One 91 dla synka,

tylko jakoś widzę problem z czyszczeniem tych narożników .

Hej...

Pare razy spotkalem sie z opinia ze ciezko czyscic zaokraglone narozniki a prawda jest taka ze nie ma nic latwiejszego nizeli takie giete szklo do czyszczenia...

Ja jade szczoteczka do zebow na rurce plastikowej...

Zyczylbym sobie nastepne akwarium ze wszystkimi gietymi szybami, ale watpie czy robia takie na zamowienie...

Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg są firmy ale kosztuje pierdyliard.
Silvia - dzięki za zerknięcie ale kapkę za mała. Tak naprawdę 3x45 to minimum które mam w głowie, mam miejsce na kostkę do 55cm ale takich giętych nie znalazłem.
Napisałem i do sklepów w PL  i do Blau z pytaniem o dystrybutora/dystrybutorów w Polsce (wczoraj) jak również do 2 skepow poza PL. Narazie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś się bawić w jakieś modyfikacje to w akwarium blau cubic 130 da się odciąć panel i (raczej) tło na bokach zakrywające panel.


127c352cab2572c10ffbc4835c2962b7u1937a17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lokalnym sklepie od wielu lat mają jedno takie z zaokrąglonymi i zawsze je podziwiałem za łatwość czyszczenia tych zaaokrągleń. Efekt wizualny bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi. Akryl o wiekszej przejrzystości i łatwiejsze czyszczenie. Najładniejsze nano jakie widziałem w życiu były właśnie w takich zbiornikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach informacji dostalem pozytywna odpowiedz z e-rybki odnośnie kostki Blau ale cena mnie "zabiła" :( 739 zl przy cenach w inych krajach (Hiszpania, Włochy, Rosja) rzędu 550-600 zl po przeliczeniu na "nasze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 22.11.2018 o 13:04, dudekosca napisał:

 odnośnie kostki Blau ale cena mnie "zabiła" :( 739 zl

w zestawie z odpieniaczem i lampką 1399.00zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@silvia
Nawet za 1199 było, tylko ten zestawik jest z panelem ktorego nie chcialem :) Narazie kostka chyba poczeka i stanelo na 100-110x50x50. Ciut dluzej potrwa kompletowanie ale osmoze, cyrkulacje, obieg i odpieniacz juz kupilem. Czas na lampy teraz, potem szafka akwa + samp. Mam szczerą nadzieję, że w lutym dam radę wystartować. Dzięki Wszystkim za pomoc w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.