Skocz do zawartości

Historia edycji

xroksana22

xroksana22

W filtrze przepływowym trzymam Life Bio Fil AF 1200ml Purigen 100ml i Phos out Microbe lift 250ml oraz 4 kulki Maxspect i trochę Zeolitu od Jadwigi Moskiej całość napędza pompka chińska Jebao FA 650. jako filtracja biologiczna w sumpie trzymam 2 kg ceramiki 7in 1 od Aquario (pomogły mi w wyklarowaniu wody) Siporax, ceramiką z Aquael, 2 opakowania kulek Maxspect oraz Sera Siporax w koszykach oraz Zeolit nie wiem ile dałam go na oko. ponadto jest jeszcze 500ml Rowa Phos w koszyku gdzie woda spada z pierwszej komory do drugiej. Tak z nudów zmierzyłam No3 teraz bo mi Goniopry marudzą na teście Colombo nic się nie zabarwia a PO4 jest 0,05 po karmieniu. Chyba muszą odłaczyc odpieniacz na razie chodzi 20h i 4  h po karmieniu jest wyłaczany na Timerze.

Jako obsada 3 pseudantiasy (całe pomarańczowe)

2 błazenki

1 Pterapogon

1 salarias

3 chromisy (2 z niewyjaśnionych przyczyn padły)

1 babka kopiaca pulleris

3 wężowidła

1 krab dziki czarny bardzo duży skąś  się przyszwedał

2 babilonie

2 nasariasy

2 dzikie ślimaki nie wiem jaki gatunek

1 jeżowiec diadema (świetna kosiarka na brązowe glony na skale)

koralowce LPS wszelakie euphilie, caulasteree i 1 cataphilia 1 goniopora szczepeczka)

SPS szczepki

 

Próbowałam dodac zdjęcia ale po zalaczeniu ich nie wyświetla

Tak mam koralowce z poprzedniego zbiornika

WP_20190302_16_45_19_Pro.jpg

robione telefonem

xroksana22

xroksana22

W filtrze przepływowym trzymam Life Bio Fil AF 1200ml Purigen 100ml i Phos out Microbe lift 250ml

xroksana22

xroksana22

W filtrze przepływowym trzymam Life Bio Fil AF 1200ml Purigen 100ml i Phos out Microbe lift 250ml

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.