Skocz do zawartości

Historia edycji

TMK

TMK

Miałam 3  sztuki.  Pierwszy dorósł do 8 cm i wyskoczył, dwa pozostałe były parką, dopiero niedawno zaczczeły sie gonić. Większy ma 13-14 cm.

 oprócz  dostarczonego pokarmu wyjada wieloszczety-chwała mu!  ale rurówki jak miałam od wielu lat tak mam. Czasem zjada asteriny no i mnostwo innego robactwa- niestety wężowidłami  gardzą.    Być może zjada małe krewetki, kraby czy ślimaki ale MAŁE czyli krewetka wielkosci mysis itp.Natomiast nigdy nie widzialam, żeby którykolwiek atakował  kupionego nassariusa czy krewetkę.  Przyznaję, że tych najmniejszych,  sexi shrimp nie miałam

 

TMK

TMK

Miałam 3  sztuki.  Pierwszy dorósł do 8 cm i wyskoczył, dwa pozostałe były parką, dopiero niedawnoczczeły sie gonić. Większy ma 13-14 cm.

 oprócz  dostarczonego pokarmu wyjada wieloszczety-chwała mu!  ale rórówki jak miałam od wielu lat tak mam. Czsem zjada asteriny no i mnostwo innego robactwa- niestey wężowidłami  gardzą.    Być może zjada małe krewetki, kraby czy ślimaki ale MAŁE czyli krewetka wielkosci mysis itp.Natomiast nigdy nie widzialam,zeby którykolwiek atakował  kupionego nassariusaczy krewetkę.  Przyznaję,że tych najmniejszych,  sexi shrimp nie miałam

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.