Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

13 minut temu, pj007 napisał:

Robin sith nie odpowiedział na pytanie jaka jest zależność między mikro i makro w Ati ?

Skoro nie obawia się nierównowagi mikroelementów w przypadku dozowania nierównomiernego.

 

Moje doświadczenia z pełnego ballinga af były takie że jeśli KH dawałem mniej niż ca i mg to musiałem z ręki podawaj jod.

Ponieważ jod był razem z kh

A to nie wiem co i jak dokladnie bo producent tego nie ujawnia. Poza tym wydaje mi się ze zaznaczyłem, że mam na myśli dawnie nie porówno z jakąś sensowną odchyłka np 10-20% wiecej czegoś. A nie, że leje 50ml Ati 1 i 100ml Ati 2. Teraz leje koło 5% wiecej ATI 2 niż ATI 1, bo Ca mi szybciej spadało, a teraz się ładnie trzyma. Zastanawiałbym się nad takimi rzeczami jakbym musiał lać duzo więcej jednego preparatu niż drugiego.

sith114

sith114

6 minut temu, pj007 napisał:

Robin sith nie odpowiedział na pytanie jaka jest zależność między mikro i makro w Ati ?

Skoro nie obawia się nierównowagi mikroelementów w przypadku dozowania nierównomiernego.

 

Moje doświadczenia z pełnego ballinga af były takie że jeśli KH dawałem mniej niż ca i mg to musiałem z ręki podawaj jod.

Ponieważ jod był razem z kh

A to nie wiem co i jak dokladnie bo producent tego nie ujawnia. Poza tym wydaje mi się ze zaznaczyłem, że mam na myśli dawnie nie porówno z jakąś sensowną odchyłka np 10-20% wiecej czegoś. A nie, że leje 50ml Ati 1 i 100ml Ati 2. Teraz leje koło 5% wiecej ATI 2 niż ATI 1, bo Ca mi szybciej spadało, a teraz się ładnie trzyma.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.