Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki ;)

pawellb - niestety ale cały czas zdjęcia mojego "oceanu" mnie nie zadowalają ;) przy poprzednich akwariach miałem ten sam problem, fotki zwierzaków - ok, ale fotki całości :angry:

spróbuję coś cyknąć w weekend, mam sporo szczepek na piasku i brakuje mi miejsca powoli... dlatego wygląda odrobinę jak graciarnia. Chyba będę musiał wątek targowiska odwiedzić niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa tak jasne ;) z tym że mam lampę maxpect rsx r5 i tak sobie świecę, białe kiepsko widać na screenie - jest w maxie na 40%.

Screenshot_20190830-132210_SYNA-G.jpg.796ab9bd1fec0b81bc6bdf120e006289.jpg

Edytowane przez lukiblack (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W mojej są jeszcze dwa kolory. Popróbuje coś ustawić. 

 

Screenshot_20190830_152428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, lukiblack napisał:

Chyba będę musiał wątek targowiska odwiedzić niedługo.

Od 1 września dział targowiska będzie wyłączony :P 

pawellb nie ustawiłeś za dużo tego czerwonego w lampie?

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku Ty tak na serio serio ? 

Pawle też mi się tak wydaje że za dużo tego czerwonego, glony będą miały pożywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chcialem coś wystawić i FB mi 4 razy z rzerzędu posta usunęli a później zablokowali mi możliwość pisania postów :/ którą grupę kolego polecasz ? 

Edytowane przez lukiblack (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obecnie prezentuje się zbiornik, niestety tylko strona A, po drugiej stronie nie mam możliwości wykonać fotki - za blisko do ściany. 

DSC_0770.jpg.3e58cff1f002eaffc5bace753cf64dbd.jpgDSC_0769.jpg.c6c9f2c1aa921c4ff7b507c6cb69ff04.jpgDSC_0768.jpg.36141970245b19fd774817275c5e2f09.jpg

Pozdrawiam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlaczego szczepki na podstawkach a nie na skale?:P pusto rzeczywiście jak na razie no i woda kryształ, ładnie czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe bo koralowce są na skale, szczepki na podstawkach. Lubię jak koralowce rosną od szczepek, nabierają wtedy naturalnego kształtu w zbiorniku ;) jeżelio LPSy chodzi, wolę piłki niż płaszczaki. 

Jak dla mnie to jest już nadzgane a nie łyso ;) pamiętaj Krzyśku że mam jeszcze stronę B której nie da się zrobić fotki, tam : Euphyllie, Goniopory, Goniastrea, Leptosteris i Leptastrea. 

Szczepki sobie rosną i wybieram którą chcę w akwarium. Jestem zafascynowany Dragon soulemPSX_20190909_235057.jpg.ee95983507f393df17d4135eb241a7f2.jpg

Edytowane przez lukiblack (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak jak w ostatnim projekcie będziesz robić świetne zdjęcia i opisy gatunkowe. Najbardziej zależy mi na acrach jak wiadomo wiedza jest znikoma. Co widać po dużych sklepach. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.