Skocz do zawartości
kierowca

Sklep ribka Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś już robił tam zakupy? Wystawiają się na Olx i ceny mają naprawdę dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę znaleźć ich na olx... Ale nazwa mi nic nie mówi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam pisałem na olx i dostałem taką odpowiedź:

Witam serdecznie będę w Poznaniu w środę między 17:00 a 21:00 przy składaniu zamówienia wymagana jest zaliczka 50% minimalne zamówienie to 50 zł

Ostatecznie nic nie kupiłem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, @Pawel napisał:

Kiedyś tam pisałem na olx i dostałem taką odpowiedź:

Witam serdecznie będę w Poznaniu w środę między 17:00 a 21:00 przy składaniu zamówienia wymagana jest zaliczka 50% minimalne zamówienie to 50 zł

Ostatecznie nic nie kupiłem. 

 

Czyli, że jak wpłacasz w ciemno 50% kwoty i modlisz się, że gosciu nie jest oszustem? :P
Ciekawe czy chociaz paragon wystawia? :ph34r:

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że wreszcie jakiś normalny sklep w Wielkopolsce. Zostaje Aqua medic ale tam też podobno lipa bo nawet telefonu nie odbierają

Pytanie do kolegów z Wlkp gdzie kupujecie ryby itp.

Edytowane przez kierowca (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do medica zajeżdżam regularnie i polecam. Duży wybór ryb, ceny porównywalne, niektóre trafiają sie okazyjnie. Z odbieraniem telefonu tez nie miałem problemu tak stacjonarnego jak i komórki do Pani Basi. Jak sie poprosi, wysyłają meila z zamówionymi rybami przed dostawą. Przy awarii zbiornika błyskawicznie skleili mi nowe szkło, a obdzwoniłem pare firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie odwiedziłem Sebastiana z reef-poznan.pl . Ostatni raz jaku niego byłem to miał trochę ryb i korali. Nie wiem jak teraz.

Darek z Tomnic do niego śmiało można jeździć po ryby i korale. Niedawno miał problem z transportem korali i trochę pusto było, ale w rybach szło wybierać. Najlepiej zadzwonić i się dogadać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze aqua nature maja tez ryby i korale ul.niecała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kierowca napisał:

Podejrzany ten sklep na olx mają wszystko i mnóstwo ryb i zwierząt morskich w tym korale i słodkowodne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aqua medic Poznań, orientuje się ktoś jak jakościowo wygląda u nich żywa skała? Warto kupić od nich czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem jakiś czas temu w aqua medic i się zraziłem, jako niedoswiadczo nemu wcisneli mi rybę która jak czytam teraz na stronach internetowych podobno się nie nadaje do mojego akwa i tak jakoś dziwnie mnie tam przyjęli. Wolę jechać do Bydgoszczy do crazycoral. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Timon111 napisał:

Byłem jakiś czas temu w aqua medic i się zraziłem, jako niedoswiadczo nemu wcisneli mi rybę która jak czytam teraz na stronach internetowych podobno się nie nadaje do mojego akwa i tak jakoś dziwnie mnie tam przyjęli. Wolę jechać do Bydgoszczy do crazycoral. 

to co to za ryba i jakie masz akwarium?


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 150l. I w sklepie proponowano mi rybkę która jak sprzedawca nazywał "HALICHOERES CHRYSUS"  myślę coś mi się kojarzy rybka tylko że ta proponowana wyglądała inaczej ale myślę nie znam się może jest jakaś literówka mała w nazwie czy coś. Ale w domu sprawdziłem że to jest "HALICHOERES MELANURUS" i ona taka spokojna jak CHRYSUS już nie jest a i akwarium potrzeba większego. 

https://reefshop.pl/pl/p/Halichoeres-melanurus-Pinstriped-Wrasse-Juvenile-M/7370

Jak zapytałem o kraby pustelnik to że nie ma, mimo że obok nas jak staliśmy jeden chodził w akwarium, a wprzeciagu następnej minuty znalazłem z 6 sztuk. Nie wiem czy te kraby były trefne jakieś i sprzedawca chciał dobrze, czy nie miał czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co jakiś czas odwiedzam Aqua Medic i nie narzekam miła i fachowa obsługa zwłaszcza pani Basi

odwiedzam też p.Darka w Kobiernie duży wybór rybek i w dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian-Boguszyce też ciekawą ofertę skał,ryb i korali jak również innych żyjątek.Przeważnie dość dużo ma na stanie.A jak czegoś nie ma to przywozi na zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do eribki gdzie można podjechać zobaczyć ofertę  i odpisali że cytuję  " dostarczam na adres klientow " cokolwiek to znaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie tylko w Łodzi, chciałem podjechać pod lokalizację nie koniecznie wchodzić ponieważ nie jestem z Łodzi. W odpowiedzi dostałe adres: "Retkinia" i kontakt się urwał. Nie polecam takich wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedż e mogą mi dostarczyć do domu więc w przyszłym tygodniu zamówię coś i zobaczę jeśli dostarczają to pewnie nie będzie problemu z obejrzeniem towaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Taka sama odpowiedź na zapytanie tekstowe. Przy próbie dodzwonienia się, połączenie zostało odrzucone, o po chwili SMS z prośbą o napisanie wiadomości SMS.
Przy dostawie do domu powinno być jakieś minimum logistyczne, a co jeśli ryba nie będzie się nam podobać, tracimy wpłatę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro macie dostęp do sklepów/osób które posiadają zwierzęta na miejscu chyba nie warto ryzykować?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sklep Akwarystyczny Ribka Wrocław to ta sama firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep ribika wystawia gdzie popadnie na olx raz w Gdańsku raz w Warszawie innym razem w Poznaniu. A jak się kontaktowałem usłyszałem odpowiedź że w Poznaniu nie ma sklepu stacjonarnego, nie ma co ryzykować . 


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.