Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

4 godziny temu, Paragon napisał:

to super sprawa bo kończy się temat skarpet, wat i innych wynalazków

Dokładnie  , w nowej bańce mam 30 ślimaków , tak zasrały dno że masakra ile tego mogą nakupkać  , po włożeniu skarpety i pompy  2 dni i zaraz się zapcha . 
W małym watolinę wymieniam rzadko ale płynie nad nią tygodniami , a ja nie mam weny .W dużym chciał bym mieć czysto , i nie wymieniać filtrów tylko jak goście wpadają  :googleye  .I mus będzie jakiś automat bo i tak mam powyżej uszu biegania koło 28 akwarii , mimo że w 26 jest automatyka  .
Fajnie wygląda jeszcze ten z bębnem , rodzaj watoliny nic nie zmienia , a i na tyle prosty że już korciło mnie wydrukować szpulę i wstawić do sumpa jako jego element . 

ps: uuu widze po wpisach a raczej braku że bidnie u nas z takowymi urządzeniami  . 

SU1

SU1

4 godziny temu, Paragon napisał:

to super sprawa bo kończy się temat skarpet, wat i innych wynalazków

Dokładnie  , w nowej bańce mam 30 ślimaków , tak zasrały dno że masakra ile tego mogą nakupkać  , po włożeniu skarpety i pompy  2 dni i zaraz się zapcha . 
W małym watolinę wymieniam rzadko ale płynie nad nią tygodniami , a ja nie mam weny .W dużym chciał bym mieć czysto , i nie wymieniać filtrów tylko jak goście wpadają  :googleye  .I mus będzie jakiś automat bo i tak mam powyżej uszu biegania koło 28 akwarii , mimo że w 26 jest automatyka  .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.