Skocz do zawartości

Historia edycji

radek911PL

radek911PL

Witam.

Mam szybkie pytanie. Czy ktoś orientuje się gdzie jestem w stanie kupić od ręki silikon transparentny SOUDAL SILIRUB AQ SE? Planowałem na weekend klejenie akwarium i nie sądziłem że będzie taki kosmos z silikonem. Na razie najszybciej mogę mieć za 2 tygodnie w jednej z hurtowni. Ewentualnie może macie jakiś inny naprawdę sprawdzony silikon transparentny dostępny od ręki. Nie wiem czy to ważne ale akwarium ma mieć wymiary 140 cm x 90 cm x 50 cm wysokości.

Znalazłem na allegro silikon transparentny  SOUDAL SILIRUB AQ, czyli "słabszą" wersję. Według karty technicznej można nim kleić akwaria o wymiarach 200 x 60 x 60 cm. Moje jest co prawda szersze o 30 cm ale za to niższe o 10 cm, a z tego co pamiętam z fizyki to woda wywiera większe ciśnienie w pionie więc szerokość chyba nie powinna tu mieć znaczenia? 

Pozdrawiam 

Radek

radek911PL

radek911PL

Witam.

Mam szybkie pytanie. Czy ktoś orientuje się gdzie jestem w stanie kupić od ręki silikon transparentny SOUDAL SILIRUB AQ SE? Planowałem na weekend klejenie akwarium i nie sądziłem że będzie taki kosmos z silikonem. Na razie najszybciej mogę mieć za 2 tygodnie w jednej z hurtowni. Ewentualnie może macie jakiś inny naprawdę sprawdzony silikon transparentny dostępny od ręki. Nie wiem czy to ważne ale akwarium ma mieć wymiary 140 cm x 90 cm x 50 cm wysokości.

Pozdrawiam 

Radek

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.