Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wiele z forumowiczów ma w domu koty.Zachęcam do wstawiania zdjęć.Mój Oskar:

IMG_20190203_223357.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam kotkę na dwóch zgrabnych nóżkach [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnięta 3 lata temu w styczniu z morzu spod śmietnika... i tak już została u nas...

Pozdrawiam.

monia.jpg

ja i kota.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kociaki @zielony mintaj

Moje ulubione zwierzęta, ale obecnie nie mam żadnego. Albo siatka na balkonie - albo kot. 7 piętro w bloku a koty niestety nie potrafią latać.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rudzielec ma raj. Mieszkam w bloku na parterze, z daleka od ruchliwych ulic. Kot żyje poldziko, biega po dworze ile chce, całe lato i nawet w zimie, jak jest cieplej.  Rządzi na dzielni, atakuje psy i dzikie koty. W domu niestety też rozrabia, nowa kanapa już podrapana :( przygarnęłam  go z ulicy, niestety trafił mi się kocur alfa. Kiedyś miałam kotkę też przyblede, była zupełnie inna. Niczego nie niszczyla, nie skakala po meblach, bardzo grzeczna była i załatwiają się tylko na dworze.  Jak chciała za potrzeba, to miauczala przy drzwiach lub balkonie i wypuszczalismy ją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój roczny Mruczek, mieszkam przy puszczy, teraz blisko marzec, więc częściej jest poza domem , często wraca poraniony, zakrwawiony z randek ;-)

01.jpg

02.jpg

03.jpg


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer damski to moje powołanie 

medium.received_1754933691245609.jpeg.514ae2c3d545e375ce301732ade0153c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nesti z ciciulką - wielka miłość.fe50e8776a11fc1473d35c0d9d1e9b11.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P1030591.JPG


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z schroniska czy z łapanki ? Moja córka od kilku dni ma dorosłego kota,ale nie chce się przyznać skąd go ma,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też mamy zwierzątka ;) suczka Nesti i kotka Ciciulka. Śpią razem i w przypadku kiedy jakiś inny kot na osiedlu goni Ciciulkę to Nesti staje w jej obronie hehe Ciuciulka słucha tak jak pies, chodzi przy nodze co w sumie nie jest dziwne bo Nesti na komendę siku siku siku leci pod krzaczek zrobić siku.46105ee44002e87618bfec8249e70bf5.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój akwarysta, krzesło już dawno przestawione.

01.jpg

02.jpg


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, =Fresz= napisał:

Też mamy zwierzątka ;) suczka Nesti i kotka Ciciulka. Śpią razem i w przypadku kiedy jakiś inny kot na osiedlu goni Ciciulkę to Nesti staje w jej obronie hehe Ciuciulka słucha tak jak pies, chodzi przy nodze co w sumie nie jest dziwne bo Nesti na komendę siku siku siku leci pod krzaczek zrobić siku.46105ee44002e87618bfec8249e70bf5.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Moja z Brunem podobnie, skoczyły by za sobą w ogień. Mam jeszcze mlodego jacka russella i tu dla odmiany święta wojna, jak się przypadkiem stykną to mieszkanie fruwa.post-23536-0-56002100-1427726276_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza Marianna. Mania.jpg.3b24b3e1104848e5a45f18fe7651fac8.jpg


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny kot!


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.