Skocz do zawartości

Historia edycji

Steron

Steron

Cześć. Czy jesteś zadowolony z tego zestawu Red Sea ? Zdał egzamin ? Czy szafka jest wytrzymała ? Można spać spokojnie że szafka się nie złoży jak domino ? Pytam bo poważnie biorę pod uwagę zakup tego Red Sea reefer 525 XL na wakacje. Czy masz wystarczająco miejsca w sumpie np. Na reaktor z pelletami ? Czy szafkę trzeba montować samemu ? Wiem że mógłbym zlecić taniej wykonanie osobno akwarium i sumpa ale zależy mi właśnie  na estetycznie wykonanej całości bez późniejszych zabaw z szukaniem odpowiednich materiałów na zabudowę szafki. w skrócie czy warto i czy kupił byś ponownie ?

Steron

Steron

Cześć. Czy jesteś zadowolony z tego zestawu Red Sea ? Zdał egzamin ? Czy szafka jest wytrzymała ? Można spać spokojnie że szafka się nie złoży jak domino ? Pytam bo poważnie biorę pod uwagę zakup tego Red Sea reefer 525 XL na wakację. Czy masz wystarczająco miejsca w sumpie np. Na reaktor z pelletami? Czy szafkę trzeba montować samemu? Wiem że mógłbym zlecić taniej wykonanie osobno akwarium i sumpa ale zależy mi właśnie  na estetycznie wykonanej całości bez późniejszych zabaw z szukaniem odpowiednich materiałów na zabudowę szafki. w skrócie czy warto i czy kupił byś ponownie ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.