Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

No pomyliłem się miałem zamówić af reef Salt a wybrałem ta była w promocji za 120 a reef Salt normalnie niecałe 120 więc po kieszeni nie odczułem różnicy z drugiej strony odrazu miałem na docelowej startować więc przez mój błąd może wejde w metodę probiotyczna zobaczę za kilka miesięcy jak dojrzeje jakie będą parametry. Dziś dostałem wiadomość że paczki wysłane z piaskiem skala i bakteriami także już mnie " trzęsie ".

 

 

A co z lampą ? Start bez dajmy na to tydzień dwa chyba nic nie zmieni co ?

Guban88ok3m

Guban88ok3m

No pomyliłem się miałem zamówić af reef Salt a wybrałem ta była w promocji za 120 a reef Salt normalnie niecałe 120 więc po kieszeni nie odczułem różnicy z drugiej strony odrazu miałem na docelowej startować więc przez mój błąd może wejde w metodę probiotyczna zobaczę za kilka miesięcy jak dojrzeje jakie będą parametry. Dziś dostałem wiadomość że paczki wysłane z piaskiem skala i bakteriami także już mnie " trzęsie "

Guban88ok3m

Guban88ok3m

No pomyliłem się miałem zamówić af reef Salt a wybrałem ta była w promocji za 120 a reef Salt normalnie niecałe 120 więc po kieszeni nie odczułem różnicy z drugiej strony odrazu miałem na docelowej startować więc przez mój błąd może wejde w metodę probiotyczna zobaczę za kilka miesięcy jak dojrzeje jakie będą parametry. Dziś dostałem wiadomość że paczki wysłane z piaskiem skala i bakteriami.

Guban88ok3m

Guban88ok3m

No pomyliłem się miałem zamówić af reef Salt a wybrałem ta była w promocji za 120 a reef Salt normalnie niecałe 120 więc po kieszeni nie odczułem różnicy z drugiej strony odrazu miałem na docelowej startować więc przez mój błąd może wejde w metodę paraboliczna zobaczę za kilka miesięcy jak dojrzeje jakie będą parametry. Dziś dostałem wiadomość że paczki wysłane z piaskiem skala i bakteriami.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.