Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Ja oglądałam te skałę 3 lata temu w Aquario w Katowicach, kiedy stawiałam 360l. Mieli w tym samym czasie też Marco rocks i inna naturalna wysuszoną skale. Każdą sobie oglądałam, ważyłam w dłoni i wąchalam. Af wyglądała jak beton, była ciężka jak beton i "woniała" jak beton. Druga opcja, oczyszczona żywa była duzo lżejsza, jednak pachnąca nieciekawie, tak stęchło morsko. Były na niej resztki organiki i one dawały jakiś taki nieciekawy aromat i zapowiedź problemów, kiedy ta reszta organiki zacznie po czasie się rozkładać w wodzie i karmić plagi. Marco wypadła dla mnie najlepiej. Czysciutka, bez zapachu, waga może ciut-ciut większa, niż tej niby oczyszczonej niedawno zywej.

Ale af w porównaniu do tych dwóch wypadł dla mnie tragicznie. Najwyższa cena za kilogram, brzydki, bardzo ciężki, drogi szary beton. Jedyne, co bylo fajne, to widzialam kilka ciekawych, talerzowych elementow. Ale tyle kasy dac za beton...  ja nie wiem, moze sie nie znam, może to nie jest zwykły beton, tylko prawdziwy cymes wśród betonów, jednak mnie zupełnie wtedy nie urzekł. Zexsztucznych skał o wiele fajniejsze są dla mnie konstrukcje  z ceramiki. 

Z tego, co piszesz to widzę, że przez te 3 lata wiele się nie zmieniło w kwestii skały Af... Nadal wygląda jak beton i śmierdzi betonem.

Ja wtedy zdecydowałam się ostatecznie na Marco i uważam ją za najlepszą sucha skałę. Widzę, że teraz kilka osób jej szuka, ale nigdzie jej nue ma w ofercie. Szkoda. 

 

 

Nik@

Nik@

Ja oglądałam te skałę 3 lata temu w aquario w katowicach, kiedy stawiałam 360l. Mieli w tym samym czasie też Marco rocks i inna naturalna wysuszoną skale. Każda sobie oglądałam, ważyłam w dłoni i wąchalam. Af wyglądała jak beton, była ciężka jak beton i "woniała" jak beton. Wyczyszczona żywą była duzo lżejsza, jednak pachnąca lekko stęchło morsko. Były na niej resztki organiki. Marco wypadła dla mnie najlepiej. Czysciutka, bez zapachu, waga może ciut-ciut większa, niż tej niby oczyszczonej niedawno zywej. Ale af w porównaniu do tych dwóch wypadł dla mnie tragicznie. Najwyższa cena za kilogram, brzydki, bardzo ciężki, drogi szary beton. Z tego, co piszesz to widzę, że przez te 3 lata wiele się nie zmieniło...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.