Skocz do zawartości

Historia edycji

fannadil

fannadil

Mała aktualizacja bo kiepsko sie dzieję może ktoś coś pomoże.

Sinularia jedna duza cala pokryła sie czarnym czymś więc dostała eksmisje. To czarne po przejechaniu palcem schodziło razem z tkanką do żywego.

Druga mniejsza dzisaj też jedna końcówka zaatakowana odciąłem z marginesem bo chce ją ratować zobaczymy czy coś to da.... 

Dwie Calaustrey nie pompują sie i nie polipuja w nocy i marnieją...

Sarco przestał polipowac wystawia je tylko na milimetr może. A mial takie ładne  długie na tak od początku tygodnia. 

Jedyne co ładnie sie pompuje to ta nieszczęsna Sinularia, Briareum, Favia, Zoa i Discosoma.

Ślimaki wszystkie żyją nic nie padło oprócz tego co wyskoczyło.

Zrobiłem podmianę 5 litrów nowej solanki wczoraj, nic sie nie zmieniło. Zasolenie równo 35. 

Cierpliwość? Czy coś da się zrobić?

Zdj bez światła

IMG_20190412_163733-562x999.thumb.jpg.bdefd521486e6fe434948e6e8d8ba036.jpgIMG_20190412_163746-562x999.thumb.jpg.9bd873201584e7e0956efbbc76f54e04.jpg

Calaustrea stała przed tym jak ja kupiłem w zbiorniku bez swiatla moze tu pies pogrzebany.

fannadil

fannadil

Mała aktualizacja bo kiepsko sie dzieję może ktoś coś pomoże.

Sinularia jedna duza cala pokryła sie czarnym czymś więc dostała eksmisje. To czarne po przejechaniu palcem schodziło razem z tkanką do żywego.

Druga mniejsza dzisaj też jedna końcówka zaatakowana odciąłem z marginesem bo chce ją ratować zobaczymy czy coś to da.... 

Dwie Calaustrey nie pompują sie i nie polipuja w nocy i marnieją...

Sarco przestał polipowac wystawia je tylko na milimetr może. A mial takie ładne  długie na tak od początku tygodnia. 

Jedyne co ładnie sie pompuje to ta nieszczęsna Sinularia, Briareum, Favia, Zoa i Discosoma.

Ślimaki wszystkie żyją nic nie padło oprócz tego co wyskoczyło.

Zrobiłem podmianę 5 litrów nowej solanki wczoraj, nic sie nie zmieniło. Zasolenie równo 35. 

Cierpliwość? Czy coś da się zrobić?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.