Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

W dniu 24.06.2019 o 08:14, fannadil napisał:

kolejna sprawa to biofilm na powierzchni który od jakiegoś miesiąca dość mocno zalega na powierzchni pomimo cyrkulatora ustawionego do góry - na to kupię skimmer powierzchniowy, przeróbka fzn3 chyba mnie nie przekonuje..

Miałem to samo w kostce 30l,  cyrkulator nie pomógł, pomogło podniesienie kaskady o 0.5 cm tak, żeby woda przelewała się minimalnie z góry i tworzyły się bąbelki na powierzchni,  po 2 godzinach kożuch zniknął, a pH się podniosło  :)

klossowski

klossowski

W dniu 24.06.2019 o 08:14, fannadil napisał:

kolejna sprawa to biofilm na powierzchni który od jakiegoś miesiąca dość mocno zalega na powierzchni pomimo cyrkulatora ustawionego do góry - na to kupię skimmer powierzchniowy, przeróbka fzn3 chyba mnie nie przekonuje..

Miałem to samo w kostce 30l,  cyrkulator nie pomógł, pomogło podniesienie kaskady o 0.5 cm tak, żeby woda przelewała się minimalnie z góry i po 2 godzinach kożuch zniknął, a pH się podniosło  :)

klossowski

klossowski

W dniu 24.06.2019 o 08:14, fannadil napisał:

kolejna sprawa to biofilm na powierzchni który od jakiegoś miesiąca dość mocno zalega na powierzchni pomimo cyrkulatora ustawionego do góry - na to kupię skimmer powierzchniowy, przeróbka fzn3 chyba mnie nie przekonuje..

Miałem to samo w kostce 30l,  cykkulator nie pomógł, pomogło podniesienie kaskady o 0.5 cm tak, żeby woda przelewała się minimalnie z góry i po 2 godzinach kożuch zniknął, a pH się podniosło  :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.