Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

5 minut temu, fannadil napisał:

Od kiedy w zbiorniku pokazał się mitrax skupisko valoni 1cmx1cm znikło, coraz bardziej podoba mi się ten rozrabiaka szkoda że wychodzi tylko po zmierzchu, wczoraj siedział w najwyższym punkcie pseudogorgoni :) Wężowidło też wychodzi tylko na wieczór.

Po dozowaniu easyboostera nano stwierdzam że zaraz po podaniu fungia ciut bardziej się pompuje i ogólnie chyba przybywa życia w skale :) zmniejszyłem dawkę z 2,6ml do ~2ml bo wydaje mi się że było ciut za dużo.

A jak dajesz Easybooster , skoro reakcja jest od razu ? Ja leję dawkę do fiolki , mieszam z wodą i do sumpa .

Poza tym czy nie lejesz zbyt dużo ? wyciąg z instrukcji :

Docelowa dawka dla zbiornika 1000 litrów powinna być osiągana wg schematu:
1 tydzień - 2 ml dziennie
2 tydzień - 4 ml dziennie
3 tydzień - 6 ml dziennie
4 tydzień - 8 ml dziennie

Po czterech tygodniach można dalej zwiększać dawki o 2 ml tygodniowo aż do osiągnięcia wysokiej koncentracji zooplanktonu będącego pokarmem dla ryb, bezkręgowców i korali. Kolanko widoczne na zdjęciach nie znajduje się w zestawie z pokarmem

pdz

pdz

2 minuty temu, fannadil napisał:

Od kiedy w zbiorniku pokazał się mitrax skupisko valoni 1cmx1cm znikło, coraz bardziej podoba mi się ten rozrabiaka szkoda że wychodzi tylko po zmierzchu, wczoraj siedział w najwyższym punkcie pseudogorgoni :) Wężowidło też wychodzi tylko na wieczór.

Po dozowaniu easyboostera nano stwierdzam że zaraz po podaniu fungia ciut bardziej się pompuje i ogólnie chyba przybywa życia w skale :) zmniejszyłem dawkę z 2,6ml do ~2ml bo wydaje mi się że było ciut za dużo.

A jak dajesz Easybooster ? Ja leję do sumpa .

Poza tym czy nie lejesz zbyt dużo ? wyciąg z instrukcji :

Docelowa dawka dla zbiornika 1000 litrów powinna być osiągana wg schematu:
1 tydzień - 2 ml dziennie
2 tydzień - 4 ml dziennie
3 tydzień - 6 ml dziennie
4 tydzień - 8 ml dziennie

Po czterech tygodniach można dalej zwiększać dawki o 2 ml tygodniowo aż do osiągnięcia wysokiej koncentracji zooplanktonu będącego pokarmem dla ryb, bezkręgowców i korali. Kolanko widoczne na zdjęciach nie znajduje się w zestawie z pokarmem

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.