Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

35 minut temu, Tarmixsos92 napisał:

Nie pomyślałem aby coś wstawić. Sterowanie od Aqma. 3 kanały. Pierwszy 8x1W, drugi 10x1W, trzeci 12x1W. Diody 1W - 10xRB,10xB, 2xUV, 4x12k, 4x8,5k. Pierwszy kanał działa normalnie. W drugim działają trzy diody. Trzeci nie działa w ogóle ale tu jestem przekonany że źle wlutowalem driver. Diody nie są przepalone bo działają przy sprawdzaniu multimetrem. Sprawdzałem luty i wydaje mi się że są ok. Nie potrafię znaleźć błędu. W następnym poście dodam zdjęcia. 

IMG_20191107_134006.jpg

Jakbyś pokazał jakiś schemat jak to łączyłeś albo zdjęcie jeszcze z podłączenia driverów.

Posprawdzaj multimetrem przejścia i diody to tak na początek.

sith114

sith114

14 minut temu, Tarmixsos92 napisał:

Nie pomyślałem aby coś wstawić. Sterowanie od Aqma. 3 kanały. Pierwszy 8x1W, drugi 10x1W, trzeci 12x1W. Diody 1W - 10xRB,10xB, 2xUV, 4x12k, 4x8,5k. Pierwszy kanał działa normalnie. W drugim działają trzy diody. Trzeci nie działa w ogóle ale tu jestem przekonany że źle wlutowalem driver. Diody nie są przepalone bo działają przy sprawdzaniu multimetrem. Sprawdzałem luty i wydaje mi się że są ok. Nie potrafię znaleźć błędu. W następnym poście dodam zdjęcia. 

IMG_20191107_134006.jpg

Jakbyś pokazał jakiś schemat jak to łączyłeś albo zdjęcie jeszcze z podłączenia driverów.

Posprawdzaj multimetrem przejęcia i diody to tak na początek.

sith114

sith114

14 minut temu, Tarmixsos92 napisał:

Nie pomyślałem aby coś wstawić. Sterowanie od Aqma. 3 kanały. Pierwszy 8x1W, drugi 10x1W, trzeci 12x1W. Diody 1W - 10xRB,10xB, 2xUV, 4x12k, 4x8,5k. Pierwszy kanał działa normalnie. W drugim działają trzy diody. Trzeci nie działa w ogóle ale tu jestem przekonany że źle wlutowalem driver. Diody nie są przepalone bo działają przy sprawdzaniu multimetrem. Sprawdzałem luty i wydaje mi się że są ok. Nie potrafię znaleźć błędu. W następnym poście dodam zdjęcia. 

IMG_20191107_134006.jpg

Jakbyś pokazał jakiś schemat jak to łączyłeś albo zdjęcie jeszcze z podłączenia driverów.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.