Skocz do zawartości
michu23

Przeprowadzka zbiornika - kuchnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z powodu różnych zbiegów okoliczności przyszło mi przeprowadzić obecny zbiornik 300l do innego pomieszczenia. Akwarium stoi w tym miejscu 3 lata. Ogólnie to morskie mam od 2006 roku poczynając od 50 l. przez 150, 200 do obecnego kształtu.

Zastanawiam się i doświadczenie mi podpowiada że nie Ale ma ktoś z Was zbiornik w kuchni? Nie jest to kuchnia całkiem zamknięta. Dobra wentylacja. No i dwa okna usytuowane tak że nie będzie dostępu słońca w dzień czego obecne miejsce nie gwarantuje.

Proszę o podpowiedzi czy ktoś z Was tez ma akwarium w tym miejscu. Widoki odpieniacz zasysa powietrze z otoczenia. W kuchni się gotuje. Ale jest dobry okap...

Dzięki. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja mam akwarium w salonie z aneksem kuchennym. Działa od ponad roku i ma się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w kuchni ,pow około 30m2 .Akwa stoi przy oknie ,wężyk z pienika przy ramie okiennej .Normalnie się gotuje ,sprząta itd itp oprócz tego po przeciwnej stronie akwa mam kominek  z którego czasami się zadymi ... :( ...lecz wszystko działa bez zarzutu :) 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką opcję że jak coś to poprowadze świeże powietrze z okna :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na akwarium mixxera też miał w kuchni :)

 

 


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.