Skocz do zawartości
hubertk

Akceptacja postów na Targowisku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od trzech dni mam znaczek trójkąta przy swoim poście na "Sprzedam Całość", Wydaje mi się, że post jest zgodnie z zasadami. Kogo prosić o akceptację? Albo o uwagę jeśli coś jest źle?


120x50x50 + sump 80 l, 35 kg LR, 8 kg LS, cyrkulacja 12000 l/h, 3000 l/h, 800 l/h..., Deltec AP600, LED 144w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, hubertk napisał:

Kogo prosić o akceptację?

Może dla odmiany aktualnych moderatorów, administratorów lub właścicieli a nie od dłuższego czasu szeregowych forumowiczów.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys to forum dzialalo jak trzeba...ale kiedy to bylo...:(


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się spotkałem z tym "problemem" może administrator powinien pomyśleć o poszerzeniu ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Godzinę temu, fannadil napisał:

też się spotkałem z tym "problemem" może administrator powinien pomyśleć o poszerzeniu ekipy ;)

a po co mniej do kupienia na targowisku to większe obroty sklepów, czy tylko ja widzę w tym idealny logistyczny ruch :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie przesadzajcie. Toż to forum, a nie sklep. Czy to jakaś tragedia, jak ogłoszenie poczeka nawet te 3 dni czasem? Na olx będzie od razu. Ostatnio to w ogóle tylko temat "targowiska", "zlotu" (fajnie że się ludzie spotykają, sam żałuję że nie mogę, ale 10 stron przechwałek o tym, ile to nie wypijemy... litości) i różne marketingowe ogłoszenia. Jakiś ciekawych tematów o akwarystyce jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzamy generalnie chodzi o to, że nawet nie wiadomo do kogo pisać. Gdyby był podany kontakt do admina to nikt nikomu nie zawracałby głowy. Wie ktoś może do kogo konkretnie trzeba pisać, aby żaden z kolegów więcej do mnie nie pisał postów typu - Przestań do mnie pisać, nie jestem adminem!!!

:)


120x50x50 + sump 80 l, 35 kg LR, 8 kg LS, cyrkulacja 12000 l/h, 3000 l/h, 800 l/h..., Deltec AP600, LED 144w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
57 minut temu, Słony leszcz napisał:

Oj, nie przesadzajcie. Toż to forum, a nie sklep. Czy to jakaś tragedia, jak ogłoszenie poczeka nawet te 3 dni czasem? Na olx będzie od razu. Ostatnio to w ogóle tylko temat "targowiska", "zlotu" (fajnie że się ludzie spotykają, sam żałuję że nie mogę, ale 10 stron przechwałek o tym, ile to nie wypijemy... litości) i różne marketingowe ogłoszenia. Jakiś ciekawych tematów o akwarystyce jak na lekarstwo.

wiesz dla mnie targowiska może nie być, nie rejestrowałem sie po to żeby handlować czy kupować, ale zdaje sobie sprawę że dla wielu to jest miejsce gdzie mogą kupić coś taniej niz w sklepie czy lepsze jakościowo za pozornie mniejszą kasę to kwestia dyskusyjna i można tutaj ksiażki pisać, zwróciłem tylko oczywistą uwagę na fakt że mniej moderatorów, to wolniejsze zatwierdzanie na targowisku wiadomo, mniej na targowisku do kupienia to większe obroty mają sklepy proste i logiczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, hubertk napisał:

o kogo konkretnie trzeba pisać

Jest okienko "staff online" - najlepiej do kogoś, kto akurat się tam pojawi.

6 minut temu, Paragon napisał:

mniej na targowisku do kupienia to większe obroty mają sklepy proste i logiczne

Jak ktoś nie wystawi na targowisku, to wystawi na olx, allegro czy na fb się ogłosi. A w praktyce pewnie wiele osób z zasady wystawiają się w kilku z tych kanałów równolegle. Wg mnie dla sklepów to żadna konkurencja, że ktoś tam kupi od kogoś szczepki na "parę" złotych czy używaną pompę. Życia na targowisku szuka się (tak ja na to patrzę przynajmniej) dlatego, że w sklepach nie ma akurat tego, czego szukasz, albo nie stać Cię/szkoda Ci kasy na to co w sklepie jest. A, jeszcze możesz mieć też zastrzeżenia do kondycji życia ze sklepu, że niby od akwarysty możesz lepiej ocenić i zdrowsze zwierzaki kupić. We wszystkich tych przypadkach nie jesteś potencjalnym klientem dla sklepu. Sprzętu używanego też nie widziałem w sklepie żadnym.

Także, raczej nie doszukiwałbym się tu jakiegoś celowego działania. Podejrzewam raczej, że problem jest ze zrekrutowaniem odpowiednich kandydatów na kolorowych. Ci co by się nadawali, to nie chcą, a Ci co chcą - nie nadają się, standard. Ostatnio odchodzący kolorowi wyraźnie dali do zrozumienia, jak niewdzięczna jest to robota. A też chyba i dla właściciela forum trochę straciło na znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Słony leszcz napisał:

A też chyba i dla właściciela forum trochę straciło na znaczeniu

No właśnie przez brak moderatorów jest mniejsza ilość ogłoszeń na targowisku :P ma to sens hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
6 minut temu, Słony leszcz napisał:

Jak ktoś nie wystawi na targowisku, to wystawi na olx, allegro czy na fb się ogłosi. A w praktyce pewnie wiele osób z zasady wystawiają się w kilku z tych kanałów równolegle. Wg mnie dla sklepów to żadna konkurencja, że ktoś tam kupi od kogoś szczepki na "parę" złotych czy używaną pompę

tak to zobacz dla przykładu JM co chwilę aktualizuje w większości tylko swoje zaplecze szczepkowe hmmmm

6 minut temu, Słony leszcz napisał:

Także, raczej nie doszukiwałbym się tu jakiegoś celowego działania.

to nie chodzi o celowe działanie tylko o to że taka sytuacja jest na rękę wszystkim, "zainteresowanym" więc nie liczył bym na dodatkowych moderatorów :P

Ps ja zawsze najbardziej zadowolony byłem z zakupów u JM na targowisku zawsze było loteria i pozorna oszczędność szybko sie mściła, nie będę sie zagłębiał, ale mi nie pykły zakupy na targowisku szczepek korali :)

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się akceptować na bierząco ale nie jestem na NR 24/7

 

Przy okazji prosba... Jesli piszecie do mnie PW z prosba o klepnięcie, to napiszcie co sprzedajecie i w jakim dziale bo wtedy latwiej mi znalezc ogloszenie


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
5 minut temu, Tester napisał:

Staram się akceptować na bierząco ale nie jestem na NR 24/7

Nikt a na pewno ja zastrzeżeń do Ciebie nie mam robisz na pewno tyle ile możesz,  bardziej kwestia że to chyba dużo za duże forum a za mało obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon na moda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
18 minut temu, sith114 napisał:

Paragon na moda!

juz rozmawialiśmy jestem pyskaty i kłótliwy nie nadaję sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne wystarczyłby ktoś kto ma dużo wolnego czasu w pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, fannadil napisał:

zapewne wystarczyłby ktoś kto ma dużo wolnego czasu w pracy :D

Ja jestem mocno zapracowany własnie muszę wracać do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester jak byś znalazł chwileczkę czasu to wystawiłem w dziale sprzedam życie ogłoszenie z quadricolorem i drugie z zoasami.

:) rozumiem w zupełności brak czasu i zapracowanie bo sam mam czasu co raz mniej, w akwarium szyby zarosły glonem bo nie mam czasu zebrać się do czyszczenia albo jestem tak zmęczony że nie mam siły latać z czyścikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Oj, nie przesadzajcie. Toż to forum, a nie sklep. Czy to jakaś tragedia, jak ogłoszenie poczeka nawet te 3 dni czasem? Na olx będzie od razu. Ostatnio to w ogóle tylko temat "targowiska", "zlotu" (fajnie że się ludzie spotykają, sam żałuję że nie mogę, ale 10 stron przechwałek o tym, ile to nie wypijemy... litości) i różne marketingowe ogłoszenia. Jakiś ciekawych tematów o akwarystyce jak na lekarstwo.

Czekam na ciekawe tematy akwarystyczne napisane przez Slony Leszcz. Gdzie one są ? Czemu ich nie widzę ? A zlot jak zlot - większość to beka ale widać, że gumka pije - o przepraszam użyłem słowa pije i znów będą skojarzenia negatywne :clowning


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, VDR napisał:

użyłem słowa pije i znów będą skojarzenia negatywne :clowning 

chyba że nie pijesz sam wtedy jest ok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paragon napisał:

chyba że nie pijesz sam wtedy jest ok :P

w smartfonie mam aplikacje lusterko :lol:  

P.s tak to jest żart - żeby była jasność dla wszystkich :D


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, VDR napisał:

Czekam na ciekawe tematy akwarystyczne napisane przez Slony Leszcz. Gdzie one są ? Czemu ich nie widzę ? A zlot jak zlot - większość to beka ale widać, że gumka pije - o przepraszam użyłem słowa pije i znów będą skojarzenia negatywne :clowning

Oj już bez żali. Bym jechał, to by mi nie przeszkadzało, a że nie jadę, to sam rozumiesz...

Co do tematów, to ostatnio rzuciłem temat, który mnie przynajmniej bardzo ciekawi, a konkretnie wpływ oświetlenia UV w lampach led na zdrowie rybek. I co? Olewka kompletna. Grono starych wyjadaczy, co pewnie dawno już to sprawdzili w praktyce, rozpisuje się ogórkach kiszonych. Jeszcze żeby to było z podtekstem,  "wyjazd integracyjny" i te sprawy, ale chyba na prawdę chodziło o zagrychę:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Słony leszcz napisał:

Oj już bez żali. Bym jechał, to by mi nie przeszkadzało, a że nie jadę, to sam rozumiesz...

Co do tematów, to ostatnio rzuciłem temat, który mnie przynajmniej bardzo ciekawi, a konkretnie wpływ oświetlenia UV w lampach led na zdrowie rybek. I co? Olewka kompletna. Grono starych wyjadaczy, co pewnie dawno już to sprawdzili w praktyce, rozpisuje się ogórkach kiszonych. Jeszcze żeby to było z podtekstem,  "wyjazd integracyjny" i te sprawy, ale chyba na prawdę chodziło o zagrychę:o

No ja wiem, że ten wpis to przez żal, że Cie nie będzie. Dla mnie to oczywiste, że to zwykła zazdrość - wcale się nie dziwię. Miałem raz sytuację, że nie mogłem jechać na Wdzydze i do dnia dzisiejszego, żałuję - że mnie nie było. :lol: :clowning

A co do UV - podejrzewam, że 90% wyjadaczy jak ich nazwałeś - nigdy się nad czymś takim nie zastanawiali więc i nie wypowiadają się bo i o czym mają się wypowiedzieć ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
15 minut temu, Słony leszcz napisał:

wpływ oświetlenia UV w lampach led na zdrowie rybek.

To taki szybki OT naprawczy, bo chyba nie widziałem tematu :)

hmm w sumie nie za bardzo jest nad czym gdybać uv jest obecne i bez lamp, diody stosowane w akwarystyce w przedziale 395-380nm może skrajnie 360nm nie są w stanie nic złego zrobić rybkom To jest nadal UV-A które rozciąga się do około 315 nm, dopiero poniżej jest UV-B o którym mozna podyskutować, ale ja w obiegi nie widziałem diod o zakresie mniejszym od 360nm i to dobra dioda kosztuje nie mało a tanie podróbki raczej nie osiągają nawet takich długości fal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.