Skocz do zawartości
hubertk

Akceptacja postów na Targowisku.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragon
Teraz, sith114 napisał:

@Raffy14 byłby dobrym moderatorem ;) 

Ant, VDR, fresh33, Beti :)

ale nie będzie nigdy już lepszego od chwialka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paragon napisał:

Ant, VDR, fresh33, Beti :)

ale nie będzie nigdy już lepszego od chwialka

Moderowaniem czy administrowaniem for bawiłem się 10-15 lat temu. Dziękuję, znam ciekawsze sposoby na spędzanie czasu ;P 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze Szeryf Hornet na moderatora xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, sith114 napisał:

@Raffy14 byłby dobrym moderatorem ;) 

Popieram


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Godzinę temu, VDR napisał:

Moderowaniem czy administrowaniem for bawiłem się 10-15 lat temu. Dziękuję, znam ciekawsze sposoby na spędzanie czasu ;P 

wiesz ja wymieniłem osoby które trudno wyprowadzić z równowagi testowałem co nie których cierpliwość to wiem co mówię :P 

29 minut temu, Jacek56 napisał:

Popieram

x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paragon napisał:

Ant

Pojechałeś teraz 

Nie dziękuje 

 

 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi ale nie dziekuję, mam co robić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze drugie dno tej sprawy bo tak mi się przypomniało że równie długo czeka się na akceptacje rejestracji, więc to nie jest tylko problem targowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ inny temat o targowisku został zamknięty pozwolę sobie tutaj wyrazić swoje zdanie o zamknięciu części działu targowiska.

Zlikwidowanie możliwości kupna zwłaszcza kupna, sprzedaży, zamiany zwierząt to równia pochyła dla forum.

Przeglądam statystyki obecności użytkowników na forum. W porównaniu do lat ubiegłych to przepaść.

Nowi adepci akwarystyki morskiej oprócz wiedzy poszukują możliwości taniego zasiedlenia zbiorników. Tutaj już nic znajdą.

Zakaz kupna i sprzedaży zwierząt w większości objętych ochroną jest zachęcaniem do ich uśmiercania z powodu sukcesu w prowadzeniu akwarium lub likwidacji akwarium jest niehumanitarne. Zamiast wylewać dziecko z kąpielą lepiej dostosować ten dział do potrzeb użytkowników.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy następną gównoburzę. Nie żebym się z Tobą @Roman.P nie zgadzał, ale tu jak w całym kraju nic się nie zmienii na + ;)

@Raffy14 na 100% chętnie się wypowie w tym temacie xD

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek nie ma najmniejszego zamiaru wywoływać gównoburzy.  Ma rację.  Sama tu trafilam zupełnie przypadkiem, szukając w google zbiornika dla słodkiego.  Wyskoczyło mi to forum, a konkretnie oferta sprzedaży akwarium przeznaczonego dla hodowli morskich zwierząt.  I byłam w szoku, że można mieć w domu akwarium morskie.   A w pierwotnym zamyśle chciałam tylko 60l dla neonek. Zamiast tego, dzięki ofercie dprzedawal akwarium na targowisku  postawilam założyć morskie. Najpierw 54, potem 360, teraz mam 756. Gdybym nie trafiła przypadkiem na to forum szukajac samego akwarium i nie podpowiedziala sie oferta z targwiska, to miałabym teraz pewnie tylko slodkie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nik@ ale zakaz ma dotyczyć tylko życia.

Tak czy siak zgadzam się z Romanem na pewno bedzie ileś setek wejść mniej.

Ja też najpierw szukam życia z rąk prywatnych...

Edytowane przez fannadil (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na forum od ponad roku, nie nabijam postów lecz czytam.. Potrzebuję zrobić trochę miejsca w zbiorniku jak się wystawić na targowisku aby nie usunięto mojej oferty?

Tak.. wiem, że jest próg postów aby wpisywać się na targowisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by zrobić referendum na forum czy zamknąć targowisko czy nie? A nie ktoś wpadł na świetny pomysł zamkniemy 

Ja pierwsze co sprawdzam.na forum to czy jest coś fajnego do kupienia  A potem.dopiero przeglądam  tematy 

Edytowane przez @Beti
Przekleństwa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Solek napisał:

A może by zrobić referendum na forum czy zamknąć targowisko czy nie? A nie ktoś wpadł na świetny pomysł zamkniemy 

Ja pierwsze co sprawdzam.na forum to czy jest coś fajnego do kupienia  A potem.dopiero przeglądam  tematy 

Nie "ktoś" a WŁAŚCICIELE forum. To spora różnica.
Poza tym teraz będziesz mógł robić to samo. Najpierw sprawdzisz sobie olxa itp, a później wpadniesz tutaj poczytać i popisać na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A był jakiś news o zamknięciu części/całego targowiska?

 

Ja wolę coś kupić przez forum niż na olx, bo mogę lepiej ocenić od kogo kupuję zwierzęta. Na Olx nie mam takiej możliwości. Tu mogę sprawdzić jakie ktoś ma akwarium, jak długo jest w hobby, ocenić jego wiarygodność i bezpieczeństwo transakcji. Przez OLX nie kupię korali z wysyłką, jeśli wcześniej będę musiał wysłać w ciemno pieniądze. Z tego samego powodu nikt nie wyśle mi korali bez płatności.

 

Poszukam sprzedawców na innym forum.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, katani napisał:

A był jakiś news o zamknięciu części/całego targowiska?

Tu , ostatnie zdanie .

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

No to po forum, rozpadnie się w oczach :) , sądzę że właścicielom przyniesie odwrotne skutki od założonych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paragon napisał:

No to po forum, rozpadnie się w oczach :)

Czarnowidz... a Targowisko to niby tylko dodatek...

Przecież będzie istniało państwo podziemne.
Nie mów że po kilku miesiącach czytania forum nie wiedziałeś do kogo odezwać się odnośnie szczepek z interesujących Cię korali ? To u forumowiczów poznałeś ich nazwę, widziałeś jak rośnie matecznik, jakie kolory powinien uzyskać, gdzie go najlepiej zaszczepić, w jakich warunkach wodno - oświetleniowych żył czy był to system zeovitowy czy raczej berliński... Gorsza sprawa będzie w przypadku wymiany lub uzupełnień obsady rybnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, chwialek napisał:

Czarnowidz... a Targowisko to niby tylko dodatek...

Przecież będzie istniało państwo podziemne.
Nie mów że po kilku miesiącach czytania forum nie wiedziałeś do kogo odezwać się odnośnie szczepek z interesujących Cię korali ? To u forumowiczów poznałeś ich nazwę, widziałeś jak rośnie matecznik, jakie kolory powinien uzyskać, gdzie go najlepiej zaszczepić, w jakich warunkach wodno - oświetleniowych żył czy był to system zeovitowy czy raczej berliński... Gorsza sprawa będzie w przypadku wymiany lub uzupełnień obsady rybnej...

nie Czarnowidz, tylko realista większość młodych tutaj się rejestruje tutaj tylko w jednym celu, zreszta już ktos napisał że wizytę na forum zaczyna od targowiska, jak dla mnei  będzie w końcu spokój wieczne marudzenie co chwilę ten sam temat  heeh

ale poza tym zgadzam się z Tobą w 100%, jak ktoś chce kupić czy sprzedać zawsze moze się zakręcić i bez targowiska i z targowiskiem, wydaje mi się ze forum się wyludni troszkę zawsze to szansa dla innych stron na rozwój :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chwialekwydaje mi się, że możesz mieć rację. Zostaną Ci co będą wiedzieli czego chcą a więc potrafiący poszukać i posprawdzać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, dadario napisał:

@chwialekwydaje mi się, że możesz mieć rację. Zostaną Ci co będą wiedzieli czego chcą a więc potrafiący poszukać i posprawdzać. 

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się tylko o sponsorów forum. Oni chcą zamknięcia, żeby ludzie poszli do sklepów. A te gadki że forum zniknie jest nie potrzebne ciągle ludzie zakładaja akwa i w Google pierwszy odnośnik do zagadnienia to NR. Kto chce ten będzie wystawial na fb, AR, olx i tak to zostanie. A ten temat pojawi się zapewne za kilka tygodni lub miesięcy na nowo i tak w kółko. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dadario napisał:

@chwialekwydaje mi się, że możesz mieć rację. Zostaną Ci co będą wiedzieli czego chcą a więc potrafiący poszukać i posprawdzać. 

Tyle, że bardzo dużo tematów dla początkujących jest mocno przestarzała lub zdjęcia nie działają, co w przypadku części zagadnień właściwie uniemożliwia analizę. Sam dopiero co niedawno zaczynałem i przeglądałem takie tematy, więc wiem co pisze. 

Mimo, iż targowisko w założeniu było dodatkiem to jednak przy każdej wizycie na forum człowiek sprawdził ten dział, czy nie ma czegoś ciekawego do kupienia. 

Według mnie strzał w kolano i jawne przyznanie się do tego, że administracja zwyczajnie przestała sobie radzić z utrzymaniem porządku na forum. 


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
7 minut temu, goclik napisał:

Tyle, że bardzo dużo tematów dla początkujących jest mocno przestarzała lub zdjęcia nie działają, co w przypadku części zagadnień właściwie uniemożliwia analizę. Sam dopiero co niedawno zaczynałem i przeglądałem takie tematy, więc wiem co pisze. 

No coś Ty główny problem młodych polega na tym że chcą aby ktoś im napisał to samo setny raz, a problem starych ze jak widza setny raz te same pytanie nie chce im się odpowiadać :)

7 minut temu, goclik napisał:

Według mnie strzał w kolano i jawne przyznanie się do tego, że administracja zwyczajnie przestała sobie radzić z utrzymaniem porządku na forum. 

według mnie też bo targowisko to wabik na nowych, sam tak tu się znalazłem, a potem poznałem sklepy JM, CC itd bez forum raczej nigdy wcześniej o nich nie słyszałem i zakupy to raczej były wtedy tylko tablica (teraz olx), lub allegro jako swierzak w morszczyźnie

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.