Skocz do zawartości
pdz

275l spod Kampinosu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Głównie lpsy widzę, fajnie:-) Uwielbiam te ich wiecznie głodne mordki

Nigdy nie ukrywałem, że jestem laikiem w tej materii, wybrałem na www fajne sztuki, niedrogie, mało wymagające a w sklepie dopytałem o szczegóły i popłynąłem nieco znowu ale jest kolorowo.

Podobały mi się jeszcze dwie sztuki ale były tylko duże szczepki po ok. 1000 pln, na pewno je kupię ale nieco mniejsze, no i piękne były dwa egzemplarze z Australii, tutaj okazało się, że mam dobry gust ale cenowo .... kosztowały odpowiednio 4 i 5 tysiaków ;-)

Po tych kilku miesiącach cieszę się, że korale zamykają się na noc a w dzień wyglądają świetnie jak dla mnie, nie ma już fochów, bo tak było, jak nie jeden to drugi się chował i ciągle coś się działo, teraz chyba zbiornik jest względnie stabilny, bo pewnie do dojrzałości mu jeszcze brakuje.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to niektórzy mówią - cena nie gra roli :) 

Ja jednak skupiam się na tym na co mnie stać i co mi sie tak na prawdę podoba.

Lubie patyki a nie ma możliwości coby coś nie falowało mi w "rytm" cyrkulatorów.

Nic na siłę. Trzy maj to co ci się podoba, a nie na pokaz dla innych :thumbup:


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena gra rolę, nie wszystko co mi się podoba mogę kupić, jest też taka zależność, że najczęściej drogi korale, to korale delikatne i rzadkie dla znających się na rzeczy ... czyli nie dla mnie ;-)


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk dołączyło do obsady , nie wszystkie fotki wyszły jakbym chciał i nie oddają kolorów.

00_1.jpg

00_2.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

Edytowane przez pdz (wyświetl historię edycji)

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.