Skocz do zawartości
Pawflo

Która firma wykonuje kompletne akwaria?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jakaś firma wykonuje kompletne akwaria wg. przedstawionego zgrubnego projektu? Wiem, że wiele klei akwaria czy robi stelaże, ale mi chodzi o kompkeksowe wykonanie. Z zabudową akwarium polakierowaną na konkretny kolor z palety RAL, koroną, hydrauliką co najwyżej do złożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są firmy które nawet założą ci takie akwarium i będą doglądały jego serwisu - Tobie pozostanie podziwianie baniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak kompkeksowo nie potrzebuje. Tsk konkretniej która firma z Wawy zbuduje zbiornik z zabudową i hydrauliką? Ślepy jestem, ale widzę tylko gotowe zestawy jak red sea (mam teraz) albo usługi bez zabufowy meblowej i hydrauliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erybka, korale, zanclus, acropora, seafrags, crazycoral, aquamedic, jadwigamorska, akwariumszczecin, reefshop, coralhouse i podejrzewam 90% sklepów z terenu Polski kwestia zabudowy we frontach lakierowanych skończy się tym iż zatrudnią podwykonawcę do zabudowy ich stelaża. Z tego typu projektem zgłaszaj się bezpośrednio na email - w ofertach online nie będzie tego typu zabudowy bo to kwestia indywidualna. Typowo warszawskie i podwarszawskie masz pierwszych 5 firm, ale dojazd, dowóz akwarium + stelaża + elementów zabudowy to raczej nie stanowi większego problemu dla reszty sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek akwa Szczecin :D robi super jakościowo takie komplety z frontami ze szkła... Wyglada to genialnie. Być może czas wykonania jest długi, ale moim zdaniem warto... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, dadario napisał:

Przemek akwa Szczecin :D robi super jakościowo takie komplety z frontami ze szkła... Wyglada to genialnie. Być może czas wykonania jest długi, ale moim zdaniem warto... 

Popieram, primo - nie będzie wpadek z niedoróbkami, secundo, w razie czego - nie zostawi na lodzie. Ręczę za to.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swoje z Erybki, tzn. dostarczyli mi stelaż obłożony Lacobell, akwarium i sumpa, jestem zadowolony pod każdym względem, ponieważ jakość bardzo dobra, pomogli mi jako świeżakowi w projekcie, dostosowali się z terminem dostawy.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Możesz wrzucić foty tego stelaża obłożonego lacobel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.