Skocz do zawartości

Historia edycji

radek911PL

radek911PL

@tomi1140

Kupiłem ostatnie trzy wielkie płyty suchej skały z Fiji (w sumie ważyły blisko 80kg), które czekały sobie w Coralhousie w kącie na palecie niechciane przez nikogo.

Później wyciełem ze styropianu odpowiedniki tychże płyt i zaczęła sie zabawa w aranżacje. Dwie płyty zostały całe nieruszone, a trzecią pociełem na mniejsze półki.

Następnie było ponad miesiąc moczenia w RO aż PO4 i NO3 spadło do akceptowalnych poziomów, tygodniowa kompiel w solance z dodatkiem bakterii, klejenie i siup do akwarium.

Poniżej fotki samych płyt, styropianowej makiety, oraz skała zaraz po włożeniu do akwarium

Pozdrawiam

radek911PL

radek911PL

@tomi1140

Kupiłem ostatnie trzy wielkie płyty suchej skały z Fiji (w sumie ważyły blisko 80kg), które czekały sobie w Coralhousie w kącie na palecie niechciane przez nikogo.

Później wyciełem ze styropianu odpowiedniki tychże płyt i zaczęła sie zabawa w aranżacje. Dwie płyty zostały całe nieruszone, a trzecią pociełem na mniejsze półki.

Później było ponad miesiąc moczenia w RO aż PO4 i NO3 spadło do akceptowalnych poziomów, tygodniowa kompiel w solance z dodatkiem bakterii, klejenie i siup do akwarium.

Poniżej fotki samych płyt, styropianowej makiety, oraz skała zaraz po włożeniu do akwarium

Pozdrawiam

radek911PL

radek911PL

@tomi1140

Kupiłem ostatnie trzy wielkie płyty suchej skały z Fiji (w sumie ważyły blisko 80kg), które czekały sobie w Coralhousie w ie na palecie niechciane przez nikogo.

Później wyciełem ze styropianu odpowiedniki tychże płyt i zaczęła sie zabawa w aranżacje. Dwie płyty zostały całe nieruszone, a trzecią pociełem na mniejsze półki.

Później było ponad miesiąc moczenia w RO aż PO4 i NO3 spadło do akceptowalnych poziomów, tygodniowa kompiel w solance z dodatkiem bakterii, klejenie i siup do akwarium.

Poniżej fotki samych płyt, styropianowej makiety, oraz skała zaraz po włożeniu do akwarium

Pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.