Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

18 minut temu, orlando83 napisał:

Słyszałem, ale dlaczego te akurat puściły po przeniesieniu ich do akwarium? Cały proces aklimatyzacji był przeprowadzony prawidłowo. Czy koral dalej będzie wypuszczał toksyny? Czy mam go usunąć z akwarium? 

@orlando83 ja Ci nie napisalam że korale puściły toksyny w akwarium,źle zrozumiałeś,pytaliśmy czy czasem nie wlałeś wody z woreczka razem z koralem do akwarium bo korale puszczaja toksyny w transporcie, to też zwierzak stres i tak reaguja broniac się :)

skoro byla aklimatyzacja prawdopodobnie będzie inna przyczyna,trudno zgadywac jeśli nawet fotki nie dodałeś :)

Beti

Beti

12 minut temu, orlando83 napisał:

Słyszałem, ale dlaczego te akurat puściły po przeniesieniu ich do akwarium? Cały proces aklimatyzacji był przeprowadzony prawidłowo. Czy koral dalej będzie wypuszczał toksyny? Czy mam go usunąć z akwarium? 

@orlando83 ja Ci nie napisalam że korale puściły toksyny w akwarium,źle zrozumiałeś,pytaliśmy czy czasem nie wlałeś wody z woreczka razem z koralem do akwarium bo korale puszczaja toksyny w transportow to tez zwierzak stres i tak reaguja broniac się :)

skoro byla aklimatyzacja prawdopodobnie będzie inna przyczyna,trudno zgadywac jeśli nawet fotki nie dodałeś :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.