Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Wg mnie jedną z przyczyn może być znikoma wymiana gazowa jaką posiadałeś w zbiorniku, dokładając kotnik - który podejrzewam ograniczył ruch sporej części tafli wody spiętrzyłeś problem.

Ale człek musi czasami pogrzebać by nie ciągnąc za język czegoś się dowiedzieć.

8 kwietnia godziny późno wieczorne nie miałeś ryb i korali w baniaku. W przeciągu  10 dni na 20-25 litrów wody dodałeś 7 ryb i korale ... małych bo małych ale jednak produkujących co nieco - nie uważasz iż to sporo ?

Zasiedlając rybami wodę też wylewałeś w kanał czy szła do baniaka ? Ryby w tak krótkim czasie mogły zejść w wyniku zbyt szybkiej aklimatyzacji lub były świeżo po transporcie (frachcie) i ot taki los je czekał  - być może po podtruciu transportowym... bądź zbiornikowym.
 

W dniu 20.04.2019 o 13:08, orlando83 napisał:

Od 3 tygodni ryby.

8 kwietnia - 20 kwietnia nijak mi tu 3 tygodnie nie wyszły... Zatem gdzieś masz rozbieżność.

Ponowię prośbę... Pokaż fotkę baniaka i tafli wody.

chwialek

chwialek

Wg mnie jedną z przyczyn może być znikoma wymiana gazowa jaką posiadałeś w zbiorniku, dokładając kotnik - który podejrzewam ograniczył ruch sporej części tafli wody spiętrzyłeś problem.

Ale człek musi czasami pogrzebać by nie ciągnąc za język czegoś się dowiedzieć.

8 kwietnia nie miałeś ryb i korali w baniaku. W przeciągu  10 dni na 20-25 litrów wody dodałeś 7 ryb i korale ... małych bo małych ale jednak produkujących co nieco - nie uważasz iż to sporo ?

Zasiedlając rybami wodę też wylewałeś w kanał czy szła do baniaka ? Ryby w tak krótkim czasie mogły zejść w wyniku zbyt szybkiej aklimatyzacji lub były świeżo po transporcie (frachcie) i ot taki los je czekał  - być może po podtruciu transportowym... bądź zbiornikowym.
 

W dniu 20.04.2019 o 13:08, orlando83 napisał:

Od 3 tygodni ryby.

8 kwietnia - 20 kwietnia nijak mi tu 3 tygodnie nie wyszły... Zatem gdzieś masz rozbieżność.

Ponowię prośbę... Pokaż fotkę baniaka i tafli wody.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.