Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Za moich czasów  (jestem dinozaurem z okresu kryzysu) chodziło powiedzenie "jedzcie dorsze, g...o gorsze". To już lepiej wegorze hodowac, wędzone po stowie chyba chodzą :D

Jak dla mnie, to z rybami jest więcej roboty, niż z koralowcami. Trzeba toto codziennie karmić. Jak nie nakarmisz 2 dni, to przeżyje, ale potem gapi się toto z takim wyrzutem, że sumienie nie daje Ci spać, jak wspomnisz te głodne oczka.

A tak serio to ustniczki wydają się niezłym pomysłem. Wrzucisz im trochę miękasów od kogos "z przycinki" i będą miały co jeść, jak nie będzie ich miał kto karmić. 

Jest też opcja dać kilka pokolcow i nawrzucać im glonów, żeby miały co skubac, jak właściciela nie ma. Tylko przydałoby się w sumpie mieć hodowle takich alg, które im smakują. 

Nik@

Nik@

Za moich czasów  (jestem dinozaurem z okresu kryzysu) chodziło powiedzenie "jedzcie dorsze, g...o gorsze". To już lepiej wegorze hodowac, wędzone po stowie chyba chodzą :D

Jak dla mnie, to z rybami jest więcej roboty, niż z koralowcami. Trzeba toto codziennie karmić. Jak nie nakarmisz 2 dni, to przeżyje, ale potem gapi się toto z takim wyrzutem, że sumienie nie daje Ci spać, jak wspomnisz te głodne oczka.

A tak serio to ustniczek i wydają się niezłym pomysłem. Wrzucisz im trochę miękasy w od kogos "z przycinki" i będą miały co jeść, jak nie będzie ich miał kto karmić. 

Jest też opcja dać kilka pokolcow i narzucać im glonów, żeby miały co skubac, jak właściciela nie ma. Tylko przydałoby się w sumpie mieć hodowle takich alg, które im smakują. 

Nik@

Nik@

Za moich czasów  (jestem dinozaurów z okresu kryzysu) chodziło powiedzenie "jedzie dorsze, g...o gorsze". To już lepiej wegorze hodowac, wędzone po stowie chyba chodzą :D

Jak dla mnie, to z rybami jest więcej roboty, niż z koralowcami. Trzeba toto codziennie karmić. Jak nie nakarmisz 2 dni, to przeżyje, ale potem gapi się toto z takim wyrzutem, że sumienie nie daje Ci spać, jak wspomnisz te głodne oczka.

A tak serio to ustniczek i wydają się niezłym pomysłem. Wrzucisz im trochę miękasy w od kogos "z przycinki" i będą miały co jeść, jak nie będzie ich miał kto karmić. 

Jest też opcja dać kilka pokolcow i narzucać im glonów, żeby miały co skubac, jak właściciela nie ma. Tylko przydałoby się w sumpie mieć hodowle takich alg, które im smakują. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.