Skocz do zawartości

Historia edycji

Jacek56

Jacek56

Kolejny fascynujący wpis.

Co ja mogę koledze doradzić , czosnek dobry na wszystko, warto podawać rybkom.

Wiele osób czyta więc będę prowadzić moją krucjatę przeciw odpieniaczom tutaj. System młody , biologia jeszcze nie ustabilizowana dodatkowo niszczona przez odpieniacz idealne warunki dla cyjano. Jakiejś  wielkiej ilości ryb żeby nadmiernie zanieczyszczały  wodę nie masz więc co to ustrojstwo wywala? Zresztą nie da się prowadzić akwarium morskiego przerybionego, mam na myśli kilku letni horyzont czasowy.  Wcześniej czy później właściciel boleśnie przekona się finansowo jak straci obsadę rybek dzięki ospie lub agresji terytorialnej. Nadmiar syfu można usunąć mechanicznie, rollermat , to jest to co potrzebujesz. Zapewnia długą bezobsługowość systemu i co najważniejsze nie destabilizuje go. Już niedługo takie cudo od Paragona będzie u mnie.  

Jacek56

Jacek56

Kolejny fascynujący wpis.

Co ja mogę koledze doradzić , czosnek dobry na wszystko, warto podawać rybkom.

Wiele osób czyta więc będę prowadzić moją krucjatę przeciw odpieniaczom tutaj. System młody , biologia jeszcze nie ustabilizowana dodatkowo niszczona przez odpieniacz idealne warunki dla cyjano. Jakiejś  wielkiej ilości ryb żeby nadmiernie zanieczyszczały  wodę nie masz więc co to ustrojstwo wywala? Zresztą nie da się prowadzić akwarium morskiego przerybionego, mam na myśli kilku letni horyzont czasowy.  Wcześniej czy później właściciel boleśnie przekona się finansowo jak straci obsadę rybek dzięki ospie lub agresji terytorialnej. Nadmiar syfu można usunąć mechanicznie, rollermat , to jest to co potrzebujesz. Zapewnia długą bezobsługowość systemu i co najważniejsze nie destabilizuje go.   

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.