Skocz do zawartości

Historia edycji

neo11986

neo11986

 

1 godzinę temu, Paragon napisał:

wszystko super :thumbup:

Poza jedną małą rzeczą jak zamówiłeś te konkretnie mierniki z linka to się nie nadają bo są AC Ty potrzebujesz DC

To juz anuluje bo dopiero dzis o 16 zamówiłem zaraz szukam DC

neo11986

neo11986

12 godzin temu, Paragon napisał:

Ty masz 24V system czyli bezpiecznik z auta gdzie jest 12V nie do końca jest dobrym pomysłem, bezpieczników jest kilka typów jaki Ci wygodnie ja mam tego typu:

https://pl.aliexpress.com/item/32973782759.html?spm=2114.13010708.0.0.57a65c0fYw2XoA

Co do Amper, to wydaje mi się że 24V akumulatorów kwasowych nie obciążał bym bardziej niż prądem jak już tutaj ustaliliśmy 0.3C czyli dla przykładu 100Ah  30A pobór max, 200Ah 60A Max itd.,

Chodziło mi o bezpiecznik z ciężarówki gdzie jest 24V system ale nie sprecyzowałem przerobiłem dziś instalacje na 3 stringi hasa aż miło patrzeć tylko jeszcze diod nie zamówiłem. Fajnie działa bo napięcia tak nie skaczą i ampery. dałem przewody 6 przewodów 6mm mniejsze straty będą. Zamówie bo 3 stingi dam na takowych bezpiecznikach potem złacze w jedne duży ten co kupiłem 63A

 

1 godzinę temu, Paragon napisał:

wszystko super :thumbup:

Poza jedną małą rzeczą jak zamówiłeś te konkretnie mierniki z linka to się nie nadają bo są AC Ty potrzebujesz DC

To juz anuluje bo dopiero dzis o 16 zamówiłem zaraz szukam DC

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.