Skocz do zawartości

Historia edycji

Icek

Icek


Literowka

Ja im wiecej czytam tym bardziej glupieje. Niby tylko filtr czy oswietlenie a zdecydowac sie na cos trudno. Kubelki mam ze 3 w domu tylko musial bym sprawdzic czy do slonej wody sie nadaja. Lampy, na poczatku myslalem o retrofitach ale szybko dalem sobie spokoj z nimi. Belki na zamowienie byly w glowie ale przy zmianie kiedys zbiornika to moga byc za male i trzeba bedzie szukac na nowo. AI zawsze mozna potem dokupic druga wiec opcja dobra. No i opinie ma dobre.  Bedziem sledzic Twoj zbiorniczek wiec moze latwiej bedzie mi potem zdecydowac w jaki sprzet sie zaopatrzyc.

Icek

Icek

Jabim wiecej czytam tym bardziej glupieje. Niby tylko filtr czy oswietlenie a zdecydowac sie na cos trudno. Kubelki mam ze 3 w domu tylko musial bym sprawdzic czy do slonej wody sie nadaja. Lampy, na poczatku myslalem o retrofitach ale szybko dalem sobie spokoj z nimi. Belki na zamowienie byly w glowie ale przy zmianie kiedys zbiornika to miga byc za male. AI zawsze mozna potem dokupic druga wiec opcha dobra. No i opinie ma dobre.  Bedziem sledzic Twoj zbiorniczek wiec moze latwiej bedzie mi potem zdecydowac o sprzecie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.