Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

W dniu 13.05.2019 o 15:32, Słony leszcz napisał:

 możesz te płytki na 6 driverów każda brać -> nadal byś miał dwie płytki z driverami na lampę po rozdzieleniu połączeń równoległych na osobne drivery (jeśli dobrze liczę, wtedy wychodzi 10 nitek, to byś miał jeszcze miejsce na dwa drivery w zapasie).

Trochę nie za bardzo bo te płytki na 6 driverów by Magu AQmaB MW6 nie współpracują z driverami LDD-1500H a ja mam jedną diodę COB 50W 1500mA Mogę zakupić na Alliexpres 2 płytki z wlutowanymi driverami LDD-700H i jedną na 3 drivery od Magu i na niej umieścić LDD-1500H Wtedy wszystko będzie czytelnie ogarnięte.

waldek123blau

waldek123blau

34 minuty temu, Słony leszcz napisał:

 możesz te płytki na 6 driverów każda brać -> nadal byś miał dwie płytki z driverami na lampę po rozdzieleniu połączeń równoległych na osobne drivery (jeśli dobrze liczę, wtedy wychodzi 10 nitek, to byś miał jeszcze miejsce na dwa drivery w zapasie).

Trochę nie za bardzo bo te płytki na 6 driverów by Magu AQmaB MW6 nie współpracują z driverami LDD-1500H a ja mam jedną diodę COB 50W 1500mA na lampę. A czy można je łączyć z tymi na 3 drivery AQmaB MW v2 co te drivery obsługują?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.