Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

W dniu 12.05.2019 o 20:31, pol-uk napisał:

@waldek123blau piękny projekt dodaję do obserwowanych. Pochwal się jak świeci córci lampa. Pozdrawiam Tomasz

Jak pojadę do Córki zrobię fotki. Obecnie jestem na urlopie i zajęłem się swoim projektem tych 3 lamp

waldek123blau

waldek123blau

3 godziny temu, pol-uk napisał:

@waldek123blau piękny projekt dodaję do obserwowanych. Pochwal się jak świeci córci lampa. Pozdrawiam Tomasz

Jak pojadę do Córki zrobię fotki. Obecnie jestem na urlopie i zajęłem się swoim projektem tych 3 lamp

Zrobiłem schemat podłączenia na podstawie szkiców Aqmy popatrzcie czy wszystko będzie działać!

Driver-rozpiska.png

waldek123blau

waldek123blau

1 godzinę temu, pol-uk napisał:

@waldek123blau piękny projekt dodaję do obserwowanych. Pochwal się jak świeci córci lampa. Pozdrawiam Tomasz

Jak pojadę do Córki zrobię fotki. Obecnie jestem na urlopie i zajęłem się swoim projektem tych 3 lamp

waldek123blau

waldek123blau

Jeszcze sprawa  rozpiski podłączenia LED-ów do Sterownika Aqma. Sporządziłem na bazie standartowych schematów Aqma swój schemat i proszę napiszcie czy jest bez błędów:

 

Driver-rozpiska.png

Godzinę temu, pol-uk napisał:

@waldek123blau piękny projekt dodaję do obserwowanych. Pochwal się jak świeci córci lampa. Pozdrawiam Tomasz

Jak pojadę do Córki zrobię fotki. Obecnie jestem na urlopie i zajęłem się swoim projektem tych 3 lamp

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.