Skocz do zawartości
kkrrystian

Akwarium z okolic Śląska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie i Panie czy znacie jakiś godny polecenia sklep lub zakład co specjalizuje się w klejeniu akwarii na wymiar? Do erybka i aquario Katowice już napisałem meila i czekam na odpowiedź;) zależy mi aby było to ładnie wykonane;) abym nie narzekał potem że lipa z tym akwarium. W załączniku pseudo projekt;) i powiedzcie mi to akwarium robić całe z OW? Czy te 2 ściany nie oklejone wystarczą? I szyby 6mm będą wystarczające?

Wzór Akwarium.jpg

Edytowane przez kkrrystian (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szyby mają być czarne to nie widzę potrzeby robienia ich z OW. Nie którzy podają, że przy wysokości 40 cm, szyba 6 mm powinna być wystarczająca. Jednak o grubości szkła niech zdecyduje szklarz. 


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi robili http://terraqueen.pl/kontakt/ z okolic i jestem zadowolony wszystko jak miało być a co do akwarium lepiej nie rob kostki lepiej sobie daj jakieś 60x35x35 jak możesz będziesz zadowolony bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgar napisał:

a co do akwarium lepiej nie rob kostki lepiej sobie daj jakieś 60x35x35 jak możesz będziesz zadowolony bardziej

już mam szafkę w domu 40x40 :) to kostka musi być :)

Taka wycenę dostałem z Aquario. Z dwoma szybami OW

Zgodnie z Pana uwagami wycena wyglądała by następująco:
 
akwarium - 250,79 zł
oklejenia szyb - 2x12,80 zł = 25,60 zł
wklejenie komina - 80 zł
wklejenie grzebienia - 40 zł
wywiercenie otworów - 3x20 zł = 60 zł
Suma 456,39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mycioka. Mam akwarium i sumpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Mycioka, niedawno odbierałem akwarium - niestety "ozdobione" licznymi zarysowaniami. Myciok odmówił wymiany akwarium na wole od wad, ostatecznie obniżył cenę zbiornika. Niestety straciłem 3 tygodnie na przepychanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje szkło robiłem u Mycioka i jestem zadowolony chociaż były drobne problemy ponieważ źle skleili pomylili długość z szerokością ale odbiór przesunął się tylko o 4 dni natomiast jakość bez zarzutu . Aquario robi szkła u Mycioka tak samo jak E zoa.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Obecny zbiornik 142,5 + PANEL 

http://nano-reef.pl/forums/topic/107060-142-5-panel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozmawiałem  też z kimś z Myciok i wycenili mi praktycznie to samo, różnica była 20 zł. A Aquario mam bliżej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myciok Ci do domu przywiezie, nie trzeba jeździć, ja od nich brałem za pośrednictwem E-zoa, jestem zadowolony :)

 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Odgrzewam kotleta. Zamawiał ktoś akwarium na wymiar z takich firm aquaglass lub aquadebo?  Ceny są ok. Na Facebooku wyglądają ok. Ale chciałbym usłyszeć opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.