Skocz do zawartości
luft

Rodzinny Zlot Morszczaków 18-20 X 2019 w Świętokrzyskiej Polanie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi miło zaprosić Was na Rodzinny Zlot Morszczaków, który odbędzie się w podkieleckich Chrustach w Kompleksie Świętokrzyska Polana od piątku do niedzieli 18-20 października br.

Starałem się znaleźć dla nas ofertę i stworzyć formułę zlotu, w której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wybrać można się zarówno z rodziną jak i samodzielnie, ze znajomymi, na weekend lub 1 nockę. Przyjechać mogą zarówno doświadczeni akwaryści morscy, jak również pasjonaci, którzy dopiero zastanawiają się nad założeniem swej pierwszej solniczki. Myślę, że w luźnej, a przyjaznej formule na obszernym terenie ośrodka Świętokrzyska Polana każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwości obiektu są olbrzymie. Zobaczcie sami https://swietokrzyskapolana.pl/ 

62018248_10156483820741317_1752176730681

Poniżej warunki jakie udało się dla nas ustalić z Ośrodkiem:
PAKIET FULL – 18 – 20.10.2019
W pakiecie oferujemy Państwu:
2 noclegi w pokoju 2-,3-, 4-osobowym w Domach Świętokrzysko
2 śniadania w formie bufetu (7.00-10.00)
2 obiady w formie bufetu (12.30-15.00) - sami wybierzcie, czy obiad z pakietu w piątek, czy niedzielę
2 kolacje w formie bufetu (17.30-19.30), w tym jedna w formie grilla/ogniska (piątek)
nielimitowany relaks w strefie basenowej (basen, jacuzzi, sauna Infrared) piątek – 16:00 – 21:00, sobota – niedziela – 13:00 – 21:00 (czepki obowiązkowe)
zwiedzanie Oceaniki oraz Parku Miniatur Świętokrzysko
bilard, piłkarzyki
bawialnia w Budynku Głównym, zewnętrzny plac zabaw
siłownia zewnętrzna
możliwość korzystania ze stacjonarnej tężni – 9-cio osobowa
bezpłatny parking
darmowe Wi-Fi

Cena pakietu:
Osoba dorosła i dzieci pow. 10 roku życia – 330 PLN
Dzieci w wieku od 3 do 10 lat – 265 PLN
Dzieci do 3 roku życia, na łóżku z rodzicem – pobyt gratis
Dopłata za pokój do pojedynczego wykorzystania – 50 PLN

Dodatkowe atrakcje:
możliwość wykupienia wejścia do KRAINY ZABAW DLA DZIECI – nielimitowane wejścia do strefy dmuchańców, karuzela, eurobungee, łódeczki, kule wodne, park linowy (dolna i górna trasa) – 35 PLN/dziecko
akceptujemy zwierzęta podczas pobytu – z wyłączeniem Budynku Głównego – 20 zł/doba
możliwość wykupienia diety indywidualnej – za dopłatą 20zł/dobę

PAKIET NOCLEG + ŚNIADANIE – 1 lub 2 doby od 18 do 20.10.2019
W pakiecie oferujemy Państwu:
noclegi w pokoju 2-,3-, 4-osobowym w Domach Świętokrzysko
śniadanie w formie bufetu (7.00-10.00)
bilard, piłkarzyki
bawialnia w Budynku Głównym, zewnętrzny plac zabaw
siłownia zewnętrzna
możliwość korzystania ze stacjonarnej tężni – 9-cio osobowa
bezpłatny parking
darmowe Wi-Fi

Cena pakietu:
Osoba dorosła i dzieci pow. 10 roku życia – 85 PLN/dobę
Dzieci w wieku od 3 do 10 lat – 70 PLN/dobę
Dzieci do 3 roku życia, na łóżku z rodzicem – pobyt gratis
Dopłata za pokój do pojedynczego wykorzystania – 50 PLN

Dodatkowe atrakcje:
możliwość dokupienia kolacji w formie grilla/ogniska w piątek – 55 PLN osoba dorosła, 35 PLN – dzieci w wieku 3 – 10 lat
20% zniżki na wstęp do strefy basenowej (basen, jacuzzi, sauna Infrared) piątek – 16:00 – 21:00, sobota – niedziela – 13:00 – 21:00 (czepki obowiązkowe) – 10 PLN/godzinę
25% zniżki na zwiedzanie Oceaniki oraz Parku Miniatur Świętokrzysko – 25 PLN/osobę
możliwość wykupienia wejścia do KRAINY ZABAW DLA DZIECI – nielimitowane wejścia do strefy dmuchańców, karuzela, eurobungee, łódeczki, kule wodne, park linowy (dolna i górna trasa) – 35 PLN
akceptujemy zwierzęta podczas pobytu – z wyłączeniem Budynku Głównego – 20 zł/doba
możliwość wykupienia diety indywidualnej – za dopłatą 20zł/dobę


OPCJE AWARYJNE DLA DZIECI W RAZIE NIEPOGODY:
- warsztaty plastyczne lub przyrodnicze – sala warsztatowa w Oceanice
- animacje – skoro grill jest w piątek, możemy zorganizować w sobotę zabawę taneczną z zabawami dla dzieci na sali tanecznej w Budynku Głównym, np. od 18:00 do 20:00
- w zimę testowaliśmy zorbing (kule wodne) na basenie w Budynku Głównym – możemy powtórzyć tę akcję w któryś dzień, np. w sobotę od 15:00 do 17:00

 Jeśli będzie nas 100 osób nieodpłatnie otrzymamy w pakiecie smycz i opaskę silikonową z napisem Rodzinny Zlot Morszczaków 2019 i logo Kompleksu. Dlatego prośba o przekazywanie informacji o zlocie i zachęcaniu do wspólnego udziału wśród Waszych znajomych. Informacja o naszym zlocie pojawi się także w różnych mediach, ale centrum skupiać będzie się w tym temacie. 

Będziemy mieć także swój zbiornik morskim, w którym na czas zlotu będziemy mogli trzymać szczepki koralowe do wzajemnej wymianki :)

Rezerwacji można dokonywać wysyłając maila na adres - recepcja@polanika.pl (tel. 728-451-263) lub na mój adres kinga.patek@polanika.pl (tel. 600-802-885). Koszt rezerwacji to wpłata 30% zaliczki wybranej przez Was opcji. Przy wysłaniu maili rezerwacyjnych proszę od razu zaznaczać daną opcję.

Następnie po załatwieniu formalności, bardzo proszę o wpisywanie się tutaj na listę byśmy wiedzieli ilu nas już jest. Im wcześniej się pomyśli o rezerwacji tym bardziej dogodne lokum dla ekipy znajomych/siebie samego można będzie sobie dobrać.

1. Luft, Kalina + 2 dzieci - załatwione (w ten sposób będziemy się wpisywać na listę)

Oczywiście to jeszcze nie wszystko! Reszta detali, co jeszcze dla Nas uda się zorganizować, będziemy na bieżąco informować w tym temacie :) 

 

PROGRAM RODZINNEGO ZLOTU MORSZCZAKÓW NA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ POLANIE
18 – 20.10.2019
18.10.2019 – PIĄTEK
Od 15:00 – przyjazdy i meldowanie na Recepcji Ośrodka (jeśli ktoś wybrał opcję obiadu w piątek stołówka jest w godz 13:30 – 15:00 – jadalnia w Budynku Głównym)
17:30 – 19:30 – kolacja – jadalnia w Budynku Głównym
19:00 – 21:00 – wspólne wejście do strefy basenowej (sauna, jacuzzi)
19.10.2019 – SOBOTA
7:30 – 10:00 – śniadanie – jadalnia w Budynku Głównym
11:00 – 11:45 – oficjalne otwarcie Zlotu, przywitanie Gości – sala konferencyjna Oceanika
12:00 – 16:00 – konkurs plastyczny dla dzieci „Moje wymarzone akwarium” – kącik dziecięcy na sali konferencyjnej Oceanika
12:00 – 13:30 – prelekcja „Akwarystyka Morska w Magazynie Akwarium” – dr Paweł Czapczyk – Magazyn Akwarium
13:30 – 15:00 – obiad – jadalnia w Budynku Głównym
15:30 – 16:30 – prelekcja „Akwaria wielkoformatowe – technika, serwis + rekin w domu - Marcin Mikołajczak, Oceanika
16:30 – 17:00 – quiz tematyczny z nagrodami, loteria nagród, rozwiązanie konkursu plastycznego dla dzieci
17:00 – 18:00 – zwiedzanie Oceaniki
18:30 – 22:00 – grill
20.10.2019 - NIEDZIELA
7:30 – 10:00 – śniadanie – jadalnia w Budynku Głównym
11:00 – 12:00 – „Między nami Akwarystami” – pogawędki Morszczaków przy kawie - foyer na sali konferencyjnej Oceanika 
12:00 – 13:00 – dodatkowa atrakcja – warsztaty entomologiczne dla dzieci i dorosłych „Fascynujący świat owadów” – sala warsztatowa przy Oceanice
12:30 – 15:00 – obiad – jadalnia w Budynku Głównym

Zapraszamy rodziny z dziećmi do korzystania z bawialni w Budynku Głównym i zewnętrznych placów zabaw (atrakcje bezpłatne) oraz Krainy Zabawy – strefa dmuchańców (sobota – niedziela w godz. 10:00 – 17:00, wejścia płatne).
Park Miniatur Świętokrzysko – sobota – niedziela – 10:00 – 17:00 – wejścia 12zł/dorośli i 10zł/dzieci.
UDZIAŁ W PRELEKCJACH JEST BEZPŁATNY.
REZERWACJA POBYTU – e-mail : kinga.patek@polanika.pl, tel. 600 802 885

 

 

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft, Mariusz, do kiedy trzeba się ostatecznie określić co do udziału?

 

1. Luft, Kalina + 2 dzieci - załatwione (w ten sposób będziemy się wpisywać na listę)

2. Włodzimierz - nie załatwione na razie


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Im wcześniej tym lepiej pod kątem doboru pokoju

Miejsc zabukowalem 100

Natomiast sam będziesz widzieć w temacie jak szybko trzeba się określić

Pierwsze osoby już pytaly na recepcji... 

Po niedzieli info o zlocie trafi na szersze wody

Pozdro 

Luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft, Kalina + 2 dzieci - załatwione (w ten sposób będziemy się wpisywać na listę)

2. Włodzimierz - nie załatwione na razie

3. Słony leszcz + Agata + 2 dzieci + 2 sympatyków/przyszłych (być może) akwarystów - załatwione

Co taka cisza? Nikt więcej nie jedzie?

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze poczekam na więcej zgłoszeń bo najbardziej interesuje mnie Zlot akwarystów niż sam wyjazd jako taki do tego ośrodka.  


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Włodzimierz napisał:

To ja jeszcze poczekam na więcej zgłoszeń bo najbardziej interesuje mnie Zlot akwarystów niż sam wyjazd jako taki do tego ośrodka.  

czyli czekasz na to kto sie zamelduje dobrze rozumiem? :)

no powiem Ci, że walczymy z ANTem by nie musiał iść na wesele, tylko na zlot :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft, @AnT-owi możemy  zrobić wesele na Zlocie. Połączy  przyjemne z pożytecznym :clowning Tylko co jego partner(ka) na to :bump

Tak, czekam na więcej zameldowań. A kto, to mniej istotne. Z każdym się  :cheers: 


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Włodzimierz napisał:

@luft, @AnT-owi możemy  zrobić wesele na Zlocie. Połączy  przyjemne z pożytecznym :clowning Tylko co jego partner(ka) na to :bump

Tak, czekam na więcej zameldowań. A kto, to mniej istotne. Z każdym się  :cheers: 

hehehe :D i to ja rozumiem :cheers:

@Baszurek ciekawe, czy też będzie i jego sławny juz smalec wegański :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rzut beretem to nie mam po co miejscówki brać . Ale plan zawitać jest  . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, SU1 napisał:

Mam rzut beretem to nie mam po co miejscówki brać . Ale plan zawitać jest  . 

no i elegancko!

Info z ostatniej chwili: podobnie jak na poprzednim zlocie w Ustroniu upominkami wesprze nas SeaFrags z Warszawy. Także zapowiada się ciekawie, a to przecież dopiero początek. Przy odrobinie szczęścia wielu z Was ponownie wróci do domu z fantami o niemałej wartości. Także jest szansa, że wyjazd wyjdzie na zero ;) 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ze mnie akwarysta,praktycznie nikogo z Was osobiście nie znam....ale jak tak czytam to korci przyjechać pieruńsko:DMuszę ja się zastanowić czy z małżonką czasem na sobotę i niedzielę nie zawitać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft, Kalina + 2 dzieci - załatwione (w ten sposób będziemy się wpisywać na listę)

2. Włodzimierz - nie załatwione na razie

3. Słony leszcz + Agata + 2 dzieci + 2 sympatyków/przyszłych (być może) akwarystów - załatwione

4 Jointela + na 90%  Justyna + Julia 

5 Beti+1 osoba  1 dzień 


Obecny zbiornik 142,5 + PANEL 

http://nano-reef.pl/forums/topic/107060-142-5-panel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę mógł wpisać bliżej września. Niestety wcześniej nie dam rady się określić z przyczyn stricte formalnych. Choć mam tak blisko, że jeśli nie uda się mi przyjechać całą rodziną to całkiem możliwe, że przybędę sam.

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się będę mógł wpisać bliżej września. Niestety wcześniej nie dam rady się określić z przyczyn stricte formalnych. Choć mam tak blisko, że jeśli nie uda się mi przyjechać całą rodziną to całkiem możliwe, że przybędę sam.
 
Wstępnie bukuję ten weekend na wyjazd i spotkanie. Ogarnę rezerwację jak dostanę potwierdzenie wolnego od z pracy na ten weekend. ;-)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej

z ośrodka mam informacje, że są osoby, które już ogarnęły sobie rezerwację, a nie wpisały się jeszcze tutaj na listę. Bardzo proszę o dopisywanie się na listę. 

Czas wakacji szybko mija. Do zlotu ponad dwa miesiące. Czyli już tuż!

Do 2 tygodni nowy plakat z informacjami poszerzonymi o to co udało się jeszcze fajnego zorganizować na czas zlotu. Będzie się działo...

pozdro

luft

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, @Pawel napisał:

Luft jakieś wykłady są przewidziane?

na tą chwilę planujemy coś pośredniego (w przyszlym tygodniu mamy mieć potwierdzenie), ponieważ w ubiegłych latach zapraszalismy fajnych ludzi, a zainteresowanie delikatnie mowiac bylo obrażające dla prelengenta. Chciałbym by w sobotę zlotową była możliwa rozmowa z fachowcem, z którym każdy będzie mógł porozmawiać w dziedzinie jaką się zajmuje. Gdy bedziemy miec to potwierdzenie, bedziemy mogli zbudować ten dzień od strony naukowej. Wg zlotowiczów i tak najcenniejsze są rozmowy zakulisowe :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, luft napisał:

...ponieważ w ubiegłych latach zapraszalismy fajnych ludzi...

Mariusz, ja jestem fajny, ja.  Mnie zaproście, mnie. Nie obrażam się, lubię porozmawiać, zajmowałem się w życiu kilkoma dziedzinami (jednej zapomniałem jak było na imię), zakulisowo też lubię. Tani w utrzymaniu jestem, litr rudej na myszach, żarcie byle było dużo i gorącego, nie wybrzydzam. Mnie zaproście, mnie.

Sorki, mam kilka dni wolnego i wariuję. Ale chociaż wątek podbiłem, to na plus.:thumbsup:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tester napisał:

Ja go znam. On nie jest wcale taki fajny. A jak popije to odlicza monety nie powiem czym :)

Zawsze to lepiej monety przeliczać (nie mówmy czym) , niż Niemców zaczepiać, czy też kobiety zatańcowywać...i to zamężne.:lol:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ironista napisał:

Mariusz, ja jestem fajny, ja.  Mnie zaproście, mnie. Nie obrażam się, lubię porozmawiać, zajmowałem się w życiu kilkoma dziedzinami (jednej zapomniałem jak było na imię), zakulisowo też lubię. Tani w utrzymaniu jestem, litr rudej na myszach, żarcie byle było dużo i gorącego, nie wybrzydzam. Mnie zaproście, mnie.

Sorki, mam kilka dni wolnego i wariuję. Ale chociaż wątek podbiłem, to na plus.:thumbsup:

Ironista, czuj się zaproszony

jeśli chcesz się czyms podzielić, uwierz mi nie będzie z tym żadnego problemu!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zacna ekipa się szykuje :clapping Oj będzie się działo  :cheers::gathering::cheers:@Ironista, zgarniesz po drodze sponsora :wine: jakby co?  :bow :clowning

@luft, proponuję @Testera  zaprosić . Będzie jeden ekspert a jakby byli wszyscy :bump


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodziu, a Ania będzie? :D

A tak swoją drogą, nie uwierzysz ale będę dokładnie tam 3 dni wcześniej, ale w weekend zlotowy mam wesele :(


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tester napisał:

Włodziu, a Ania będzie? :D

Nie będzie :harhar:  Po kilku Zlotach ma dość klubu AA ...  :clowning  Anonimowych Akwarystów oczywiście ... :lol:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania jak zobaczy Bartek po tanecznych treningach to pieszo pobiegnie na zlot, nie zważając na członków AA.

Włodek, ja tylko żartowałem z tym zaproszeniem. ;) A tak na poważnie, to nic nie obiecuję, bo nie wiem jak z terminami u mnie będzie.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.