Skocz do zawartości
luft

Rodzinny Zlot Morszczaków 18-20 X 2019 w Świętokrzyskiej Polanie

Rekomendowane odpowiedzi

hej

W wakacje widzę, że wszystko idzie wolniej. Nie ma się co dziwić, każdy skupia się na obecnym wypoczynku. W najnowszym wrześniowym numerze Magazynu Akwarium (połowa września) ukaże się artykuł, w którym również będzie informacja o naszym zlocie. Do tego informacja w postaci ulotek będzie kolportowana na targach Pet Fair w Łodzi, które odbędą się w 13-15 września. Zbiornik zlotowy już przygotowany. Także ze swojej strony co mogłem to pozałatwiałem na tą chwilę. Reszta w Waszych chęciach by przyjechać i zobaczyć się na miejscu :) To już za 1,5 miesiąca!

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsłaniam pierwszy temat jaki pojawi się na zlocie

Marcin Mikołajczak opowie nam o filtracji w dużych zbiornikach, a także o hodowli rekinów. 

Będzie można wyciągnąć wiele praktycznej wiedzy m.in nt. stosowania ozonu w akwarium, czy jakie odmiany rekinów są możliwe do hodowli w warunkach indywidualnych. 

Wkrótce kolejne szczegóły części merytorycznej...

pozyskaliśmy wielu sponsorów, którzy wspomogą loterię fantową zlotowiczów :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto najnowszy plakat imprezy

z tego co rozmawiałem z recepcją wiele osób już zarezerwowało sobie miejsce w ośrodku na zlot 

także wszyscy chyba się nie zdołają tutaj wpisać na listę

powstanie zatem wydarzenie na FB również dot naszego Zlotu

1. Luft, Kalina + 2 dzieci - załatwione (w ten sposób będziemy się wpisywać na listę)

2. Włodzimierz - nie załatwione na razie

3. Słony leszcz + Agata + 2 dzieci + 2 sympatyków/przyszłych (być może) akwarystów - załatwione

4 Jointela + na 90%  Justyna + Julia 

5. Edos2 + Ewa + dziecko - zalatwione

70333540_1046722915534657_34316416321375


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utworzyliśmy wydarzenie na FB

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Kiflu +@krzlew


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2019 o 21:43, kiflu napisał:

6. Kiflu +@krzlew

<3

Pozostał miesiąc do czasu kiedy zobaczymy się na zlocie

cieszę się, że informacja fajnie dociera do ludzi rownież na FB

Do przyszłego tygodnia odkryję więcej ciekawych informacji dot. zlotu

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

powoli mam nadzieję, że już wszystko dograne 

Obecnie tworzymy rozpiskę zlotową, którą każdy otrzyma na recepcji przy zameldowaniu. Dzięki temu łatwiej będzie się odnaleźć na dużej powierzchni ośrodka

Do grona sponsorów dołączył w dniu dzisiejszym Tropic Creations, który ubogacie naszą loterię fantów swoją solą Tropic Salt

pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - wzbogaciłeś moją wiedzę - od kiedy oni mają sól... Są producentem czy dystrybutorem tej soli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2019 o 16:31, chwialek napisał:

Mariusz - wzbogaciłeś moją wiedzę - od kiedy oni mają sól... Są producentem czy dystrybutorem tej soli ?

Hej. Sól jest nowością i myślę, że produkcja wg zaleceń Tropic Creations produkowana jest przez jakąś uznaną fabrykę z naszej branży. Ale z tym pytaniem odsyłam do Tropic Creations.

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy informację z ośrodka Polanika. Prośba o dokończenie Waszych rezerwacji, by ośrodek mógł się jak najlepiej przygotować na nasz zlot. Wszelkich informacji udzieli pani Kinga. Rezerwacji można dokonywać wysyłając e-mail na adres – recepcja@polanika.pl (tel. 728-451-263) lub na adres kinga.patek@polanika.pl (tel. 600-802-885).
Przy rezerwacji obowiązuje wpłata 30% zaliczki wybranej opcji. Przy wysłaniu maili rezerwacyjnych proszę od razu zaznaczać daną opcję.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja z ostatniej chwili

do grona sponsorów loterii fantowej dołączy marka Aquaforest. Ucieszyć powinna wielu informacja, że na miejscu w luźnej atmosferze będziecie mogli zadać pytania, porozmawiać z przedstawicielem firmy Grzegorzem Gręboszem, który wraz z rodziną wypoczywać i bawić się będzie z nami podczas zlotu. 

1_C.png


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik - do kiedy można rezerwację najpóźniej ? Bo pażdziernik dla mnie jest miesiącem trudnym i będzie na wariata niestety jeśli będę mógł się pojawić :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, VDR napisał:

Lufcik - do kiedy można rezerwację najpóźniej ? Bo pażdziernik dla mnie jest miesiącem trudnym i będzie na wariata niestety jeśli będę mógł się pojawić :/

Siema. Szczerze to pani Kinga będzie w stanie udzielić na to pytanie odpowiedzi. Mam nadzieję, że osoby, które będą chciały sie załapać na ostatni dzwonek też nie zostaną odprawione z kwitkiem. Mam nadzieję tylko, że Ośrodek zdąży wtedy zatowarować w dodatkowe jedzenie :)

No i w końcu mamy oficjalny pełny program naszego Zlotu. Zależało mi na podtrzymaniu swobody jaka towarzyszyła naszym dotychczasowym spotkaniom. Możliwości i starania Ośrodka wyszły nam na przeciw - będziemy mieć miejsce, gdzie będzie można usiąść, pogadać na luzie, w tle co najmniej 1 akwarium (jeśli sił starczy będą 2 lub 3 baniaki). W tle leciała będzie muzyczka. Jednym słowem bajka :) 

PROGRAM RODZINNEGO ZLOTU MORSZCZAKÓW NA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ POLANIE
18 – 20.10.2019
18.10.2019 – PIĄTEK
Od 15:00 – przyjazdy i meldowanie na Recepcji Ośrodka (jeśli ktoś wybrał opcję obiadu w piątek stołówka jest 
w godz 13:30 – 15:00 – jadalnia w Budynku Głównym)
17:30 – 19:30 – kolacja – jadalnia w Budynku Głównym
19:00 – 21:00 – wspólne wejście do strefy basenowej (sauna, jacuzzi)
19.10.2019 – SOBOTA
7:30 – 10:00 – śniadanie – jadalnia w Budynku Głównym
11:00 – 11:45 – oficjalne otwarcie Zlotu, przywitanie Gości – sala konferencyjna Oceanika
12:00 – 16:00 – konkurs plastyczny dla dzieci „Moje wymarzone akwarium” – kącik dziecięcy na sali konferencyjnej Oceanika
12:00 – 13:30 – prelekcja „Akwarystyka Morska w Magazynie Akwarium” – dr Paweł Czapczyk – Magazyn Akwarium
13:30 – 15:00 – obiad – jadalnia w Budynku Głównym
15:30 – 16:30 – prelekcja „Akwaria wielkoformatowe – technika, serwis + rekin w domu - Marcin Mikołajczak, Oceanika
16:30 – 17:00 – quiz tematyczny z nagrodami, loteria nagród, rozwiązanie konkursu plastycznego dla dzieci
17:00 – 18:00 – zwiedzanie Oceaniki
18:30 – 22:00 – grill
20.10.2019 - NIEDZIELA
7:30 – 10:00 – śniadanie – jadalnia w Budynku Głównym
11:00 – 12:00 – „Między nami Akwarystami” – pogawędki Morszczaków przy kawie - foyer na sali konferencyjnej Oceanika 
12:00 – 13:00 – dodatkowa atrakcja – warsztaty entomologiczne dla dzieci i dorosłych „Fascynujący świat owadów” – sala warsztatowa przy Oceanice
12:30 – 15:00 – obiad – jadalnia w Budynku Głównym

Zapraszamy rodziny z dziećmi do korzystania z bawialni w Budynku Głównym i zewnętrznych placów zabaw (atrakcje bezpłatne) oraz Krainy Zabawy – strefa dmuchańców (sobota – niedziela w godz. 10:00 – 17:00, wejścia płatne).
Park Miniatur Świętokrzysko – sobota – niedziela – 10:00 – 17:00 – wejścia 12zł/dorośli i 10zł/dzieci.
UDZIAŁ W PRELEKCJACH JEST BEZPŁATNY.
REZERWACJA POBYTU – e-mail : kinga.patek@polanika.pl, tel. 600 802 885


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSAiT również w Sobotę się pojawi, ale kto to nie wiem jeszcze ale w planie mamy zwiedzanie Oceaniki, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2019 o 10:27, michalzgierz1989 napisał:

LSAiT również w Sobotę się pojawi, ale kto to nie wiem jeszcze ale w planie mamy zwiedzanie Oceaniki, 

no i elegancko. Szykuje sie fajna ekipa i wydarzenie, nad którym sporo pracowaliśmy. Kto nie przyjedzie... pewnie będzie żałować :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2019 o 20:41, luft napisał:

no i elegancko. Szykuje sie fajna ekipa i wydarzenie, nad którym sporo pracowaliśmy. Kto nie przyjedzie... pewnie będzie żałować :)

Od nas jedzie na pewno Marek, Sławek, Ja, Andrzej, Bogdan, Jurek i Błażej z dziećmi, ale docelowo może pojawić się jeszcze więcej osób, na pewno Marcin będzie miał widownie :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, michalzgierz1989 napisał:

Od nas jedzie na pewno Marek, Sławek, Ja, Andrzej, Bogdan, Jurek i Błażej z dziećmi, ale docelowo może pojawić się jeszcze więcej osób, na pewno Marcin będzie miał widownie :-) 

to fantastyczna wiadomość! superowo!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

osoby, które planują wpaść tylko w sobotę na zlot proszone są o taką informację by dla nikogo nie zabrakło darmowej herbaty/kawy, a przede wszystkim miejsca do siedzenia w specjalnej strefie relaksu :) Gdzie będzie plumkała nam muzycza i "morza szum" z naszych baniaczków :) Info o odwiedzinach proszę wysyłać na kinga.patek@polanika.pl 

pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

Organizując zloty przyświeca mi zawsze zasada, by formuła spotkania nie była nachalna, a na luzie. 

Niech zatem nie przytłoczy Was, że udało się pozyskać kolejnego sponsora :D

Hurtownia Hobby wesprze nas produktami SERA

sera-logo.png?resolution=0

I teraz najlepsze. Frekwencja nie będzie wyższa od tej z wyborów do Sejmu :D

Dlatego prócz po wiedzę i dobrą zabawę warto pochylić się i przyjechać na zlot, by zasilić swoje zapasy dobrymi produktami jakie będą do zgarnięcia podczas

loterii fantowej i konkursów, które mają zorganizować chłopaki z Oceaniki

pozdro

luft

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

666) VDR  :shuriken:  - przelew zrobiony, rezerwacja zaklepana - do zobaczenia w piatek.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, @Pawel napisał:

@luft jest możliwość wbicia się tylko na sobotę? Warsztaty, obiad, gril itd. ?

tak, oczywiście, będzie nam bardzo miło

o swej wizycie fajnie jak poinformujesz również p Kinge by łatwiej było wszystko ogarnąć

REZERWACJA POBYTU – e-mail : kinga.patek@polanika.pl, tel. 600 802 885

3 godziny temu, VDR napisał:

666) VDR  :shuriken:  - przelew zrobiony, rezerwacja zaklepana - do zobaczenia w piatek.

 cudowne wieści! Do zobaczenia!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sklepowi Seafrags, jednemu z naszych sponsorów, ktory przyslal nam zbiorczą pakę dobroci dostalismy upominki takze od Twistman i hurtowni Nattec, ktora dala probki pokarmu. Sporo Kubków i pieknych kalendarzy od Seafrags. Okulary dlugopisy czary mary... :) na bogato 

72487315_1079841658889449_63390957944271


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czołem. Będziemy mieć swój baniak przeznaczony na nasze wymianki. Można do niego przynieść nadwyżki ze swojego zbiornika, czy przechować na czas zlotu dla kogoś z kim się dogada. W tym temacie śmiało można pisać kto co ma/chce/potrzebuje. Wstep jest nieodpłatny, ale prosze każdego kto przyjedzie o napisanie @ do kinga.patek@polanika.pl, żebysmy wiedzieli ile przytachać krzeseł do naszej strefy chillu oraz żeby kawy/herbaty nie brakło. Fajna opcją jest też wieczorny grill w sobotę... tutaj można poczytać plan i ułożyć wizytę pod siebie https://swietokrzyskapolana.pl/.../rodzinny-zlot.../  

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot rozpocznie się już dzisiaj. Zbiorniki, niespodzianki, poczęstunek i najważniejsze dobra pogoda już są. Czekamy już tylko na Was! Kto nie przyjedzie pewnie będzie żałował (są wolne miejsca, można też wpaść na 1 dzień) :) Do zobaczenia na miejscu! 

 

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.