Skocz do zawartości

Historia edycji

Panoramiks200

Panoramiks200

Byłem dziś zostawić silnik i wał z ośkami w instytucie chemii przemysłowej u Pana... myślałem, że u laboranta czy też profesora, a okazało się że ów Pan jest biegłym sądowym. Wyniki mają być z akredytacją więc tylko trzymać kciuki, ale sam nie wiem za co... czy za to by to była wina gyre czy nie... Jedno wiem na pewno, a raczej jest teoria - rdza zaczęła rozsadzać obudowę ochronną i do środka zaczęła dostawać się woda. Na pierwszy rzut oka Pan stwierdził, że ewidentnie są to 4 magnesy sczepione razem ... pytanie jest czym sczepione ? I tu jest opcja właśnie użycia cyny, ale to się okaże. Zapewniono mnie, że jeśli jest na którymś elemencie cyna to on na pewno to znajdzie. Z pewnością opublikuję wszystko niezależnie od wyniku. Czy dojdzie do badań w jednostkach ppb to nie wiem, najpierw badania w ppm bo ten człowiek ma akredytację tylko do jednostek ppm. Nie wiem czy przekazałem to tu na forum profesjonalnie to co usłyszałem, ale starałem się słuchać uważnie, więc napisałem tak jak ja to zrozumiałem. Niestety wyniki z takich laboratoriów z akredytacją do tanich nie należą :( Ale już trzeba to zrobić. Na pewno wszyscy na tym skorzystamy bo będziemy wiedzieć czy z powrotem będziemy mogli włożyć pompy do akwarium czy też nie.

Panoramiks200

Panoramiks200

Byłem dziś zostawić silnik i wał z ośkami w instytucie chemii przemysłowej u Pana... myślałem, że u laboranta czy też profesora, a okazało się że ów Pan jest biegłym sądowym. Wyniki mają być z akredytacją więc tylko trzymać kciuki, ale sam nie wiem za co... czy za to by to była wina gyre czy nie... Jedno wiem na pewno, a raczej jest teoria - rdza zaczęła rozsadzać obudowę ochronną i do środka zaczęła dostawać się woda. Na pierwszy rzut oka Pan stwierdził, że ewidentnie są to 4 magnesy sczepione razem ... pytanie jest czym sczepione ? I tu jest opcja właśnie użycia cyny, ale to się okaże. Zapewniono mnie, że jeśli jest na którymś elemencie cyna to on na pewno to znajdzie. Z pewnością opublikuję wszystko niezależnie od wyniku. Czy dojdzie do badań w jednostkach ppb to nie wiem, najpierw badania w ppm muszą pokazać wynik pozytywny bo ten człowiek ma akredytację tylko do jednostek ppm. Nie wiem czy przekazałem to tu na forum profesjonalnie to co usłyszałem, ale starałem się słuchać uważnie, więc napisałem tak jak ja to zrozumiałem. Niestety wyniki z takich laboratoriów z akredytacją do tanich nie należą :( Ale już trzeba to zrobić. Na pewno wszyscy na tym skorzystamy bo będziemy wiedzieć czy z powrotem będziemy mogli włożyć pompy do akwarium czy też nie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.