Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

44 minuty temu, ZielonyAmator napisał:

Mam to samo z pompą Gyre z pierwszej serii. Najgłośniejsza z wszystkich pomp w akwarium. A tani chińczyk JVP cichy od lat i prawie nie czyszczony.

Kurcze ja mam Gyre XF 330 x 2 , obie praktycznie na 100% mocy i są właściwie bezgłośne. Czyściłem może 1x, utrata mocy stosunkowo niewielka. Ja w sumie nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolony. Więc albo miałem szczęście, albo seria XF jest nieco poprawiona. Dmuchają tylko z jednej strony wzdłuż akwarium, i nawet przed czyszczeniem 0 martwych stref i piękne falowanie wody. Pozdr., tomko

tomko

tomko

43 minuty temu, ZielonyAmator napisał:

Mam to samo z pompą Gyre z pierwszej serii. Najgłośniejsza z wszystkich pomp w akwarium. A tani chińczyk JVP cichy od lat i prawie nie czyszczony.

Kurcze ja mam Gyre XF 330 x 2 , obie praktycznie na 100% mocy i są właściwie bezgłośne. Czyściłem może 1x, utrata mocy stosunkowo niewielka. Ja w sumie nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolony. Więc albo miałem szczęście, albo seria XF jest nieco poprawiona  Pozdr., tomko

tomko

tomko

39 minut temu, ZielonyAmator napisał:

Mam to samo z pompą Gyre z pierwszej serii. Najgłośniejsza z wszystkich pomp w akwarium. A tani chińczyk JVP cichy od lat i prawie nie czyszczony.

Kurcze ja mam Gyre XF 330 x 2 , obie praktycznie na 100% mocy i są właściwie bezgłośne. Czyściłem może 1x, utrata mocy stosunkowo niewielka. Ja w sumie nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolony. Więc albo miałem szczęście, albo seria XF nieco poprawiona  Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.