Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

24 minuty temu, radial napisał:

Miałem kupować i po ostatnich komentarzach mocno się zastanawiam czy rzeczywiście jest to warte wydania ponad 2K za pakiet ze sterownikiem wifi

O ile się orientuję to Gyre XF to seria po poprawkach. A może to jednak kwestia konkretnych egzemplarzy pomp ? Chyba nie do końca wiadomo. Pozdr., tomko

tomko

tomko

23 minuty temu, radial napisał:

Miałem kupować i po ostatnich komentarzach mocno się zastanawiam czy rzeczywiście jest to warte wydania ponad 2K za pakiet ze sterownikiem wifi

O ile się orientuję to Gyre XF to seria po poprawkach. A może to jednak kwestia konkretnych egzemplarzy pomp. Nie do końca wiadomo. Pozdr., tomko

tomko

tomko

22 minuty temu, radial napisał:

Miałem kupować i po ostatnich komentarzach mocno się zastanawiam czy rzeczywiście jest to warte wydania ponad 2K za pakiet ze sterownikiem wifi

O ile się orientuję to Gyre XF to seria po poprawkach. A może to jednak kwestia konkretnych egzemplarzy pomp. Pozdr., tomko

tomko

tomko

21 minut temu, radial napisał:

Miałem kupować i po ostatnich komentarzach mocno się zastanawiam czy rzeczywiście jest to warte wydania ponad 2K za pakiet ze sterownikiem wifi

O ile się orientuję to Gyre XF to seria po poprawkach. A może to jednak kwestia konkretnych egzemplarzy pomp. 

tomko

tomko

19 minut temu, radial napisał:

Miałem kupować i po ostatnich komentarzach mocno się zastanawiam czy rzeczywiście jest to warte wydania ponad 2K za pakiet ze sterownikiem wifi

O ile się orientuję to Gyre XF to seria po poprawkach. A może kwestia konkretnych egzemplarzy. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.