Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

15 minut temu, Jointela napisał:

Słony przecież to prawie jak Mułapka

No wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się to skojarzenie:-) Swego czasu nawet mnie tamten pomysł zainteresował, szczególnie właśnie ten motyw z cyrkulacją wymuszoną powietrzem (bo reszta, typu strefy beztlenowe itp to już się wydaje ciut przekombinowane). A co z tym się stało ostatecznie? Umarło? Bo pojawia się ta mułapka z kilku tematach starszych, ktoś tam nawet próbował to testować... ale potem cisza zupełna. Jakiś "starszy" morszczak może pamięta, jakie były losy mułapki?

Jeszcze tylko zwrócę uwagę, że tu właśnie nie ma żadnych stref beztlenowych czy innych "mułapkowych" pomysłów:-) Woda wpływa rurką, wypływa grawitacyjnie dołem, koniec.

Słony leszcz

Słony leszcz

8 minut temu, Jointela napisał:

Słony przecież to prawie jak Mułapka

No wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się to skojarzenie:-) Swego czasu nawet mnie tamten pomysł zainteresował, szczególnie właśnie ten motyw z cyrkulacją wymuszoną powietrzem (bo reszta, typu strefy beztlenowe itp to już się wydaje ciut przekombinowane). A co z tym się stało ostatecznie? Umarło? Bo pojawia się ta mułapka z kilku tematach starszych, ktoś tam nawet próbował to testować... ale potem cisza zupełna. Jakiś "starszy" morszczak może pamięta, jakie były losy mułapki?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.