Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

4 minuty temu, katani napisał:

Tak przy okazji w świetlówkach i lampie trzeba chłodzić dwie rzeczy: elektronikę w środku (balast) część świetlówki gdzie jest napis - tam jest tzw cold spot - czyli elektronika w świetlówce. Cała świetlówka nie musi być chłodzona, ale balasty i cold spot obowiązkowo.

Balasty są chłodzone oryginalnymi wentylatorkami. Zastanawiałem się gdzie umieścić wentylatory i rozważałem jeden z boków z tego powodu, o którym piszesz Michał. Jednak podjąłem decyzję, że dam na środku, żeby chłodzić całą lampę. Zobaczymy co to da, jak będzie za mało to dołożę na koniec lampy kolejny cooler.

norbi2222

norbi2222

Teraz, katani napisał:

Tak przy okazji w świetlówkach i lampie trzeba chłodzić dwie rzeczy: elektronikę w środku (balast) część świetlówki gdzie jest napis - tam jest tzw cold spot - czyli elektronika w świetlówce. Cała świetlówka nie musi być chłodzona, ale balasty i cold spot obowiązkowo.

Balasty są chłodzone oryginalnymi wentylatorkami. Zastanawiałem się gdzie umieścić wentylatory i rozważałem jeden z boków z tego powodu, o którym piszesz Michał. Jednak podjąłem decyzję, że dam na środku, żeby chłodzić całą lampę. Zobaczymy co to da, jak będzie za mało do dołożę na koniec kolejny cooler.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.