Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

10 minut temu, fal napisał:

Po zmianie czasu nabierają koloru , ale nie wszystkie korale reagowały tak na to światło wszystkie włochate były zadowolone no może poza jedną zieloną milleporą która straciła kolor i nie polipuje tak jak kiedyś.

To zaskakuje mnie reakcja Twoich koralowców. Ja nie obserwuje takiego zjawiska w swoim akwarium. Jedyną zmianą po dołożeniu kolejnych belek led była zwiększona konsumpcja makro. Na kolory kompletnie nie było wpływu. Ponadto te belki nie dają  szczególnie dużej dodatkowej mocy...

Może głodują Twoje korale i pod wpływem dodatkowego światła to się bardziej uwydatniło? Ja bym zaczął podawać amino i sprawdził co będzie się dziać z kolorami. Po amino powinny ściemnieć.

norbi2222

norbi2222

3 minuty temu, fal napisał:

Po zmianie czasu nabierają koloru , ale nie wszystkie korale reagowały tak na to światło wszystkie włochate były zadowolone no może poza jedną zieloną milleporą która straciła kolor i nie polipuje tak jak kiedyś.

To zaskakuje mnie reakcja Twoich koralowców. Ja nie obserwuje takiego zjawiska w swoim akwarium. Jedyną zmianą po dołożeniu kolejnych belek led była zwiększona konsumpcja makro. Na kolory kompletnie nie było wpływu. Ponadto te belki nie dają  szczególnie dużej dodatkowej mocy...

Może głodują Twoje korale i pod wpływem dodatkowego światła to się bardziej uwydatniło?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.