Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

16 minut temu, katani napisał:

Norbert jak paramatry po dołożeniu ryb? Korale dająradę ciągle wyciągać nadmiar nutrientów? Ile i jak karmisz obecnie ?

Z nutrientami nie ma problemu. Nawet ostatnio eksperymentowałem z dodawaniem No3, bo liczyłem, że poprawię trochę wybarwienie. Eksperyment się nie powiódł, znaczy się podbicie NO3 z zer do 3 nic nie zmieniło. PO4 waha się od 0  do 0,05.  Bakterie i koralowce pochłaniają wszystko jak leci...

Ryb jest sporo, jednak nie karmię ich mocno. Dziennie dostają 6 kostek dziennie, podzielane na dwie porcje. Do tego dwa razy w tygodniu listek 20x20 cm nori i raz, dwa razy w tygodniu krążek marine grazer.

norbi2222

norbi2222

1 minutę temu, katani napisał:

Norbert jak paramatry po dołożeniu ryb? Korale dająradę ciągle wyciągać nadmiar nutrientów? Ile i jak karmisz obecnie ?

Z nutrientami nie ma problemu. Nawet ostatnio eksperymentowałem z dodawaniem No3, bo liczyłem, że poprawię trochę wybarwienie. Eksperyment się nie powiódł, znaczy się podbicie NO3 z zer do 3 nic nie zmieniło. PO4 wacha się od 0  do 0,05.  Bakterie i koralowce pochłaniają wszystko jak leci...

Ryb jest sporo, jednak nie karmię ich mocno. Dziennie dostają 6 kostek dziennie, podzielane na dwie porcje. Do tego dwa razy w tygodniu listek 20x20 cm nori i raz, dwa razy w tygodniu krążek marine grazer.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.