Skocz do zawartości
Marcin Wielki

Jak ratować Euphilie?

Rekomendowane odpowiedzi

młode akwarium dopiero start mam 4 błazenki 2 chromisy i jedną babke, jest coś nie tak w tej obsadzie? :gathering:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się być ostrożny ale czasami ręka się wymcknie hehe, a da się jakoś uratować tego korala? :construction:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wiktorkokoszka napisał:

możliwe ,ale nie miałbym tu dużo nadziejii

a czym można było go odratować? bo wydałem na niego 250 polskich złotych bo żonce się podobał hehe, i teraz mi go troche szkoda i chciałbym odratować go :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam ochotę sprawdzić czy obu Panów z tej konwersacji nie pisze przypadkiem z jednego adresu IP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleciłbym preparat bakteriobójczy Fauna Marin Pest Control  sam go stosowałem wiele razy i z czystym sumieniem mogę go polecić jest on dość tani i bardzo skuteczny

Edytowane przez wiktorkokoszka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sagerrak1 napisał:

Czy tylko ja mam ochotę sprawdzić czy obu Panów z tej konwersacji nie pisze przypadkiem z jednego adresu IP?

Witam serdecznie, czy to jest coś złego, że się nie znam tak dobrze jak pan na akwarium i proszę o pomoc? :cry:

2 minuty temu, wiktorkokoszka napisał:

poleciłbym preparat bakteriobójczy Fauna Marin Pest Control

dobrze, dziękuję skorzystam z propozycji nabytku, miłego wieczoru panu życzę :czapkizgłów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję przedipowac w Coral Protect i kupić w aptece Nifuryksazyd - jedna tabletka na 2l solanki i 3 min. niech koral posiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sagerrak1 napisał:

Czy tylko ja mam ochotę sprawdzić czy obu Panów z tej konwersacji nie pisze przypadkiem z jednego adresu IP?

To nie je konwersacja, to je monolog. 

2 godziny temu, Marcin Wielki napisał:

Witam mam duży problem, nie wiem co się dzieje z moją euphilią pomoże ktoś? :banghead

66219549_939648813039373_4596762454477766656_n.png

Odwiedź ten temat http://nano-reef.pl/forums/topic/38965-gnijąca-euphyllia/

Użytkownik w odpowiedzi z 18 pażdziernika miał bardzo podobny problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet te same zdjęcia miał bardzo ciekawe,tylko 2011rok :clapping

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje na tym forum, przecież bycie takim............ zasługuję na perm bana. Ludzie tutaj próbują sobie pomagać w różnych sytuacjach a klient sobie posty nabija i próbuję robić idiotów z całej społeczności  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej takie przypadki niestety:(

Panowie(Pan?) albo się nudzą, albo bardzo chcą coś sprzedać...no jeszcze rozdwojenie jaźni mi przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2019 o 00:39, Sagerrak1 napisał:

Czy tylko ja mam ochotę sprawdzić czy obu Panów z tej konwersacji nie pisze przypadkiem z jednego adresu IP?

  • Rejestracja 28 Czerwiec - czysty przypadek :(


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin Wielki moze cos wiecej napiszesz? Nic nie napisales o parametrach. Jezeli masz je ok to jedynie bakteria, ale wtedy najlepsza metoda jest uciecie zajetych glowek.


f22da1d83b99c24f242adfcbdd247fd5u1790a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu...rok, dwa lata temu był problem obumierającymi euphylliami w znanym sklepie w Wwie. Podobno, przyczyną była domniemana bakteria, która niszczyła euphyllie do gołego białego szkieletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.