Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Z przodu 0,5 cm z tylu przekopane i zalega około 3 cm więc Trochę tego jest, co do litrażu to fakt, szafka pod nowe akwarium już zamówione, planowane 240 litrów 120x40x50, ale to trochę potrwa ze względu na dojrzewanie. Ogólnie uwagi słuszne, a litraż od początku przygody z akwarystyką wydawał mi się trochę na pół serio. Od samego początku utrudniłem sobie życie bo małe zbiorniki wcale do łatwych nie należą. Ustawienie wody to było mega wyzwanie... tak czy siak, przekonałeś mnie w tym momencie i zmobilizowałeś do szybszego działania. 

Pikal

Pikal

Z przodu 0,5 cm z tylu przekopane i zalega około 3 cm więc Trochę tego jest, co do litrażu to fakt, szafka pod nowe akwarium już zamówione, planowane 240 litrów 120x40x50, ale to trochę potrwa ze względu na dojrzewanie. Ogólnie uwagi słuszne, a litraż od początku przygody z akwarystyką wydawał mi się trochę na pół serio. Od samego początku utrudniłem sobie życie bo małe zbiorniki wcale do łatwych nie należą. Ustawienie wody biologicznie to było mega wyzwanie... tak czy siak, przekonałeś mnie w tym momencie i zmobilizowałeś do szybszego działania. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.