Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

35 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Super. 

A co to jest to dziwne coś? ;)

Dzięki:)

To Saron marmoratus, krewetka. Dziwna to fakt, nawet nie wiem, co ona je, bo mrożonkami się nie interesuje nawet jak jej na wąsy  położyłem artemię. Wczoraj widziałem jak obgryza liść  zwiędłego makroglona :o. W nocy potrafi zmienić kolor na ceglasto czerwony i zaczyna łazić po skale albo włazi na gorgonię i wisi na niej jak małpa na drzewie :) 

klossowski

klossowski

17 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Super. 

A co to jest to dziwne coś? ;)

Dzięki:)

To Saron marmoratur, krewetka. Dziwna to fakt, nawet nie wiem, co ona je, bo mrożonkami się nie interesuje nawet jak jej na wąsy  położyłem artemię. Wczoraj widziałem jak obgryza liść  zwiędłego makroglona :o. W nocy potrafi zmienić kolor na ceglasto czerwony i zaczyna łazić po skale albo włazi na gorgonię i wisi na niej jak małpa na drzewie :) 

klossowski

klossowski

10 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Super. 

A co to jest to dziwne coś? ;)

Dzięki:)

To Saron marmoratur, krewetka. Dziwna to fakt, nawet nie wiem, co ona je, bo mrożonkami się nie interesuje nawet jak jej na wąsy  położyłem artemię. Wczoraj widziałem jak obgryza liść  zwiędłego makroglona :o. W nocy potrafi zmienić kolor na ceglasto czerwony i zaczyna łazić po skale algo włazi na gorgonię i wisi na niej jak małpa na drzewie :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.