Skocz do zawartości
Luigi

A może by tak Red Sea ReefLED 90?

Rekomendowane odpowiedzi

Skłaniam się w niedalekim czasie na przesiadkę na kostkę  60X60xh55 .

Szukam bardziej  pro lampy led, którą tak i tak wesprze T5,

 I zauważyłem na rynku nowy produkt , Który spełnia moje oczekiwanie .

* Mono soczewka . (brak disco ball i brak dyfuzorów) Podobne rozwiązanie co kessil.

* Według mnie . Brak czerwonych i zielonych diod, które tak i tak każdy ma skręcone  w kessilach czy Radionach 

*  plug in play

Minus tej lampy.

* nie widziałem jak świeci.

Dlatego zwracam się do wasz Drodzy  Forumowicze.

* Czy ktoś posiada tą lampę nad swoim baniakiem ? I może się podzielić swoimi  spostrzeżeniami . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Luigi napisał:

Skłaniam się w niedalekim czasie na przesiadkę na kostkę  60X60xh55 .

Szukam bardziej  pro lampy led, którą tak i tak wesprze T5,

 I zauważyłem na rynku nowy produkt , Który spełnia moje oczekiwanie .

* Mono soczewka . (brak disco ball i brak dyfuzorów) Podobne rozwiązanie co kessil.

* Według mnie . Brak czerwonych i zielonych diod, które tak i tak każdy ma skręcone  w kessilach czy Radionach 

*  plug in play

Minus tej lampy.

* nie widziałem jak świeci.

Dlatego zwracam się do wasz Drodzy  Forumowicze.

* Czy ktoś posiada tą lampę nad swoim baniakiem ? I może się podzielić swoimi  spostrzeżeniami . 

Lampa ciekawa, ciekawe czy ktoś ją w Polsce już ma ;)
Przeglądając ofertę sklepów nie widziałem jeszcze w żadnym w Polsce uchwytów do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzwoniłem do Eryby i prawdopodobnie  jest w   stolicy uchwyt  cena 65$. Lampki maja  w Zabrzu zobaczymy czy pokarzą jak świecą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Luigi napisał:

 Dzwoniłem do Eryby i prawdopodobnie  jest w   stolicy uchwyt  cena 65$. Lampki maja  w Zabrzu zobaczymy czy pokarzą jak świecą ? 

w coralhouse mają na miejscu, może zadzwoń do nich i pogadaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gr4b3Q napisał:

w coralhouse mają na miejscu, może zadzwoń do nich i pogadaj ;)

A świeci gdzieś nad baniakiem. Dzięki zadzwonię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post  na tym forum posiadam dwie takie lampy od października. 

Świeca dość przyjemnie ale.......i to duże ale pierwsza poszła tydzień temu do reklamacji jej światło zaczęło migotac oraz przestała się włączać o określonej godzinie a po zaniku napięcia nie włączał się w tryb danej godziny tylko w tryb nocny a jakie było moje zdziwienie kiedy dzisiaj rano stało się to samo z drugą która zaczęła wczoraj migotac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ch... No i cześć. Lampa odmówiła posłuszeństwa po 1.5 roku. Brak możliwości połączenia .[emoji2959] Dobrze że mam T5.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to niedobrze, bo właśnie dostalem pudelko z 3 szt a jutro ma przyjść czwarta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powiedzialbym ze to dobrze ze po 1,5 roku - to mozna wyslac na gwarancji, gorzej by bylo po 2 latach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co z tymi lampami. 

AI topi soczewki więc update wymusili, że ludzie nie mogą robić powyżej 100% I wszystkie nowe HD lampy już nie są HD (wg mnie dobry powód żeby żądać zwrotu kasy). 

Orphek padają diody w lampie za prawie 5 koła. 

Radion i pękają szyby przy śrubach oraz inne problemy z nową serią.

Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może skylight fluo? polski producent swiatło mega (oczywiście w mojej ocenie) będę ją kupował do większego akwarium, do zobaczenia w pewnym sklepie w Lubinie:)

Edytowane przez wojtas350 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z LED przerabiałem :

 

Ethereal - bezproblemowa

Ai 16 HD - bez zarzutu

Teraz mam:

Hydra 26 HD oraz Radiona xr15 blue G5 i także bez zarzutu.

Nic naraziecnie pęka nie topi się.

 

Oraz mam podróbki orpheka, mile proste lampki które polecam każdemu. Cena do jakości bezkonkurencyjna.

 

 

Edytowane przez pj007 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mem_phis napisał:

ale powiedzialbym ze to dobrze ze po 1,5 roku - to mozna wyslac na gwarancji, gorzej by bylo po 2 latach :)

 Trochę lipa. Lampę zakupiłem od gościa z forum lecz do tej pory nie otrzymałem potwierdzenia zakupu. To co tylko wiem była zakupiona w coralhouse w sierpniu  2019r .

Atak  ładna była Amerykańska , a nie przepraszam made in china:lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja od nich wzialem wlasnie 3szt co mieli i jedna z erybki (chociaz dopiero policzylem ze w sumie 5 bym potrzebowal....) - no ale zawsze moge jedna jeszcze domowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mem_phis napisał:

hehe, ja od nich wzialem wlasnie 3szt co mieli i jedna z erybki (chociaz dopiero policzylem ze w sumie 5 bym potrzebowal....) - no ale zawsze moge jedna jeszcze domowic

Aż , tak bardzo bym nie tęskniłbym za ledami. Bardziej bym poszedł 8 lub 10 rur T5.

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, FajnyRadziu napisał:

Kurde co z tymi lampami. 

AI topi soczewki więc update wymusili, że ludzie nie mogą robić powyżej 100% I wszystkie nowe HD lampy już nie są HD (wg mnie dobry powód żeby żądać zwrotu kasy). 

Na mojej starej PRIME HD (bez 16) nadal mogę podkręcić powyżej 100% (mam najnowszy firmware)

W tych nowych ( 16HD), wiatraki kręciły strasznie mocno, może dlatego je wykastrowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Felix napisał:

W tych nowych ( 16HD), wiatraki kręciły strasznie mocno, może dlatego je wykastrowali?

Wykastrowali bo topiły się soczewki.

Ja swojej nie sprawdzałem, mam brs ab+ i nie dotykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak . Rozebrałem lampę przemierzyłem wszystkie układy wszystko sprawne. Więc została tylko aplikacja i jak zawsze coś nie działa po ostatniej aktualizacji. Skasowało się hasło do komunikacji z moim telefonem za pomocą modemu Wi-Fi która tworzy tymczasową sieć taki lan. Na to bym nie wpadł ,bo w poprzednich wersji owych zabezpieczeń nie było. Oj jak te wszystkie urządzenia są zależne od programów sterujących. Jednen błąd programisty a większość urządzeń w naszych domach może nie działać , bo tak[emoji848]. Podsumowując wszystko działa.

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich dwóch aktualizacjach , lampa gorzej świeci. Gdzie te 90wfb88fa09827c601bfdf9ae83482d429b.jpg0790eefb71c0ad01fc71bd89bf58cab5.jpg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Luigi napisał:

Gdzie te 90w

Heee? Że lampa "90W" pobiera tylko 19W na "pełnej mocy". Ci Chińczycy to jednak zdolny naród jest:clapping

I niech mi teraz ktoś powie, że DIY nie ma sensu...

Swoją drogą, to już chyba jest podstawa do skorzystania z rękojmi, jeśli kupiłeś lampę 90w, a teraz ma tylko 20 z powodów błędów konstrukcyjnych.

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.