Skocz do zawartości

Historia edycji

Jukos

Jukos

4 godziny temu, Tester napisał:

Ja sam mam taki, ale używam tylko przy większych robotach w akwarium. Na codzień jest wyłączony bo podejrzewam, że regularne uzywanie takiego filtra obniża ilość małych organizmów.  

używam swój filtr od sierpnia br. i nie zauważyłem drastycznego spadku liczby małych organizmów. Co prawda w obiegu mam refugium z DSB do którego doprowadzana jest woda bezpośrednio z rewizji (bardzo delikatny spływ).

Dzisiaj w nocy świecąc latarką po skałach widziałem buszujące kiełże, widłonogi mysis i inne robactwo :)

Oczywiście część zostanie przez włókninę wyciągnięte ale to się nie uniknie - jak nie włóknina to odpieniacz.

Jukos

Jukos

4 godziny temu, Tester napisał:

Ja sam mam taki, ale używam tylko przy większych robotach w akwarium. Na codzień jest wyłączony bo podejrzewam, że regularne uzywanie takiego filtra obniża ilość małych organizmów.  

używam swój filtr od sierpnia br. i nie zauważyłem drastycznego spadku liczby małych organizmów. Co prawda w obiegu mam refugium z DSB do którego doprowadzana jest woda bezpośrednio z rewizji (bardzo delikatny spływ).

Dzisiaj w nocy świecąc latarką po skałach widziałem buszujące kiełbie, widłonogi mysis i inne robactwo :)

Oczywiście część zostanie przez włókninę wyciągnięte ale to się nie uniknie - jak nie włóknina to odpieniacz.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.