Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Powód ogólnie znany, a problem wielokrotnie podnoszony na wielu forach: oryginalny zawór membranowy bardzo szybko się przytyka, często ludzie muszą regulować kilka razy dziennie by nie było bulgotania. Regulacja też nie jest tak łatwa, jak przy bramowym. Ja bramowego przy poprzednim zbiorniku nie dotykałem tygodniami jeśli nie miesiącami. Gdyby ktoś chciał mam ten membranowy oryginał (razem z rurą 32) na sprzedaż za jakąś symboliczną kwotę. Nowiutki prosto z fabryki :lol:

qtknmz0oyjyx.jpg

brawos

brawos

Powód ogólnie znany, a problem wielokrotnie podnoszony na wielu forach: oryginalny zawór membranowy bardzo szybko się przytyka, często ludzie muszą regulować kilka razy dziennie by nie było bulgotania. Regulacja też nie jest tak łatwa, jak przy bramowym. Ja bramowego przy poprzednim zbiorniku nie dotykałem tygodniami jeśli nie miesiącami. Gdyby ktoś chciał mam ten membranowy oryginał (razem z rurą 32) na sprzedaż za jakąś symboliczną kwotę.

qtknmz0oyjyx.jpg

brawos

brawos

Powód ogólnie znany, a problem wielokrotnie podnoszony na wielu forach: oryginalny zawór membranowy bardzo szybko się przytyka, często ludzie muszą regulować kilka razy dziennie by nie było bulgotania. Regulacja też nie jest tak łatwa jak przy bramowym. Ja bramowego przy poprzednim zbiorniku nie dotykałem tygodniami jeśli nie miesiącami.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.